امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۵:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60909
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، موسی ابومرزوق نائب رئیس دفتر سیاسی حماس در گفت‌وگو با تلویزیون المیادین تاکید کرد که حماس هیچ ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، موسی ابومرزوق نائب رئیس دفتر سیاسی حماس در گفت‌وگو با تلویزیون المیادین تاکید کرد که حماس هیچ ارتباط رسمی با مخالفان سوریه ندارد.

وی با اشاره ضمنی، از سرگیری کانال‌های ارتباطی بین حماس و دمشق بعید ندانست و تاکید کرد که دمشق را نمی‌توان از قضیه فلسطین کنار گذاشت.

وی همچنین تصریح کرد که درها برای ارتباط با هر طرفی بسته نیست ما آرامش را برای سوریه می‌خواهیم و از این رو درها برای ارتباط باز است.

نائب رئیس دفتر سیاسی حماس درباره اتهاماتی که مصر درباره دست داشتن حماس در خشونت‌های صحرای سینا مطرح می‌کند، گفت: اوضاع در مصر اکنون متفاوت است و حجم ادعاها و شایعات خیلی زیاد است و دلیل آن متعدد است که اصلی ترین دلیل آن این است که حماس پس از به قدرت رسیدن اخوان المسلمین در مصر از آن حمایت کرد.

وی تاکید کرد که فلسطینی‌ها هرگز به ارتش مصر حمله نمی‌کنند و تاکنون یک عضو حماس را به دلیل حمله به ارتش در مصر دستگیر نکرده‌اند.

قرار است متن کامل این مصاحبه امشب از شبکه تلویزیونی المیادین پخش شود.

انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها