امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60912
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، حجت الاسلام والمسلمین سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه در جمع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، حجت الاسلام والمسلمین سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه در جمع مسئولین نظارت و تائید صلاحیت سپاه نظارت و بازرسی را یکی از ارکان مدیریت دانست و گفت: در عصر ما در کنار برنامه‌ریزی و سازماندهی و مدیریت، نظارت و بازرسی از مهمترین ارکان است که توجه ویژه‌ای را می‌طلبد.

وی در تبیین حوزه دربرگیری نظارت و بازرسی اظهار داشت: در یک نهاد 3 حوزه را نظارت و بازرسی دربرمی‌گیرد که شامل سرمایه انسانی، برنامه ها و روند اجرا است.

نماینده ولی فقیه در سپاه ارزیابی و بررسی علل و عوامل ضعف‌ها و کاستی‌ها و همچنین ایجاد زمینه رفع موانع و نواقص را از مهمترین وظایف نظارت دانست و تصریح کرد: در سپاه دستگاه نظارت بیشتر از جاهای دیگر ضرورت دارد زیرا که سپاه یک نهاد برآمده از متن انقلاب و مولود انقلاب اسلامی است دشمن امروز این نهاد مقدس را نشانه رفته است پس سلامت این سازمان و نهاد ولایی از اهم کارهاست.

وی روند تحولات در حوزه نظارت در سپاه را مثبت و افتخارآمیز ارزیابی کرد و گفت: تحولات ارزشمندی در سیستم نظارت روی داده است که لطف خداوند بوده و بخشی از این تحولات در بعد سرمایه انسانی، معنایی و گرینش و همچنین ساز و کار تائید صلاحیت خود را نشان داده است.

سعیدی همچنین با اشاره به مسائل سیاسی روز گفت: نفوذ منطقه‌ای و جهانی جمهوری اسلامی ناشی از قدرت مقاومت ملت ماست و این باعث شده که استکبار در برابر ما سر تعظیم فرود آورد و ملت ایران در طول انقلاب بویژه 8 سال دفاع مقدس نشان دادند که با دست خالی اما با استقامت و ایمان به خدا توانستند در برابر دنیا بایستند و وجبی از خاک خویش را از دست ندهد و پیروز این میدان باشند و این استقامت امروز هم ثمرات فراوانی داشته که ما شاهد آن هستیم. 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها