امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۴:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60914
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، "ولادیمیر پوتین" رئیس‌جمهوری روسیه معتقد است که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، "ولادیمیر پوتین" رئیس‌جمهوری روسیه معتقد است که فروش غیرقانونی سلاح و تجهیزات نظامی مهمترین عامل در لطمه زدن به امنیت جهان است. پوتین امروز، دوشنبه در نشست کمیسیون مسائل مربوط به همکاری‌های نظامی-فنی روسیه با کشورهای خارجی تاکید کرد که روسیه همواره و بطور کامل بر تعهدات بین المللی خویش در این زمینه پایبند بوده و از رژیم کنترل تسلیحات و عدم گسترش تسلیحات حمایت می‌کند.

رئیس‌جمهوری روسیه افزود: در اینجا یادآور می‌شوم که قوانین روسیه در زمینه روش سلاح و تجهیزات نظامی به کشورهای خارجی بسیار سخت گیرانه و بر اساس قوانین بین المللی در این زمینه تنظیم شده است. قراردادهای نظامی روسیه با سایر کشورها تماما قانونی و تنها در جهت تقویت توان دفاعی آنها برای تامین استقلال است.

پوتین تاکید کرد: این موضع گیری اصولی است که ما بر آن پایبند هستیم که فروش سلاح و تجهیزات نظامی بصورت غیرقانونی اصلی ترین عامل در آسیب رسیدن به امنیت هر کشوری، در هر منطقه از جهان که باشد، محسوب می‌شود. ما معتقدیم که می‌توان از بروز بسیاری از مناقشات و درگیری‌های نظامی در مناطق مختلف جهان جلوگیری کرد، اگر همه کشورهای جهان این اصل مهم را مانند روسیه رعایت کنند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار