امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60922
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اخیرا موضوع اختلاف مالی بین شرکت مخابرات و شرکت ارتباطات زیرساخت بار ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اخیرا موضوع اختلاف مالی بین شرکت مخابرات و شرکت ارتباطات زیرساخت بار دیگر علنی شده است. موضوعی که شرکت ارتباطات زیرساخت آن را بدهی قابل توجه می‌خواند و به خاطر آن فروش اینترنت به مخابرات را متوقف کرده و مخابرات از آن به عنوان اختلاف حساب جزئی یاد می‌کند.

مبلغ این اختلاف مالی بنابر گفته یکی از طرفین، 450 میلیارد تومان است که مخابرات باید به زیرساخت بپردازد.

شرکت زیرساخت، نماینده حاکمیت و دولت در تامین انحصاری پهنای باند و برقراری ارتباطات بین‌استانی و بین‌الملل‌ است.

در موضوع بدهی اخیر مطرح شده، این شرکت می‌گوید: «از میان مشتری‌های شرکت زیرساخت، شرکت مخابرات ایران و همراه اول عمده‌ترین مشتریان این شرکت هستند و از سوی دیگر بیشترین بدهی را نیز به زیرساخت دارند و بدهی خود را پرداخت نمی‌کنند.»

مخابرات نیز پاسخ می‌دهد که «شرکت زیرساخت و مخابرات در بحث پرداخت‌ها اختلاف اساسی ندارند و آنچه که حقوق زیرساخت است به صورت مرتب و ماهانه پرداخت می‌شود؛ اما در بخشی از حساب‌ها اختلاف نظر وجود دارد. »

با ادامه این موضوع که مخابرات 450 میلیارد تومان باید به زیرساخت بپردازد و با قطع فروش اینترنت به مخابرات، واگذاری ADSL این شرکت فعلا متوقف شده است،‌از شرکت مخابرات خبر می‌رسد که این شرکت بخشی از مبلغ بدهی را پرداخت کرده است.

داوود زارعیان به فارس، گفت: امروز طبق رویه معمول و نه براساس اخبار منتشر شده و خط و نشان‌ها، مخابرات بابت بخشی از حساب‌ها یک چک 75 میلیاردی به زیرساخت داده است.

انتهای پیام/آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها