امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60936
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 188
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کل سپاه، سردار حسین سلامی در همایش سراسری مسئولین نظارت و تائید صلاحیت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کل سپاه، سردار حسین سلامی در همایش سراسری مسئولین نظارت و تائید صلاحیت نمایندگی ولی فقیه در سپاه با اشاره به تعابیر بسیار بلند امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری پیرامون سپاه گفت: ما همواره شاهد تعابیر بسیار بلندی درباره سپاه از امام راحل بودیم که سپاه را محصول اعجاز ذهنی آن امام عزیز می دانیم. همه باور داریم آنچه از زبان مبارک این دو عزیز صادر می شود دقیقا حقایقی جاری و باورهایی هستند که از سرچشمه سار حکمت الهی می جوشد و به آن اندیشه ها و دیدگاه ها کاملا یقین داریم.
 
جانشین فرمانده کل سپاه هویت سپاه تاکید کرد: سپاه دارای یک هویت جهادی است، نهادی که ساخته شده است در مسیر یک جهاد دائمی با استکبار از دین خداوند از ارزش های الهی یک ملت بزرگ دفاع کند.
 
وی افزود: کسی بخواهد تصویر مقاومت ملت را مجسم کند سپاه است و این یک حقیقت جاری است که در تمام 35 سال این نهال مثل یک خورشید تابناک می درخشد.
 
سردار سلامی نقطه تفاوت سپاه با سایر ارتش های دنیا را تقوا و ایمان سپاه دانست و گفت: تکیه گاه ما مسائل مادی نیست. چیزی که در هر صحنه ای ما را قرین موفقیت کرده است، جنبه های خاص و منحصر به فرد آن و استحکام درون و باورهای سپاه است . سپاه این حقیقت را در عمل ثابت کرده است که با تکیه به تقوا و ایمان می توان موفق بود و آرزوهای دشمن را در آن درخشش و تابناکی روح جهادی خود دفن کرد.
 
وی همچنین گفت: از حقیقت ایمان باید پاسداری کنیم ما در سرزمین جهاد نظامی، امنیتی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی زندگی می کنیم که کانون مرکزی و تکیه گاه اصلی آن را سپاه تشکیل می دهد.
 
سردار سلامی سپاه را ساختمانی با سازه های مستحکم ایمانی معرفی کرد و خاطرنشان کرد: ما مخاطب آیات قرآنی هستیم، سپاه هرگز در برابر قدرت ظاهری دشمن زانو نمی زند، هیچ گاه سپاه کم نمی آورد و پاسداران انقلاب ظرفیت فداکاری و شجاعت و استقامت دارند و بر اساس آیات قرآن در میدان جهاد خودشان را در محضر رسول خدا می بینند.
 
جانشین فرمانده کل سپاه اظهار داشت: پاسداری گزینش الهی است. هر کس وارد این حریم می شود این یک گزینش الهی است. پایش این سلامت و مصونیت بخشی به این عمق معنویت و معرفت با شکوه نقش شماست. مَثََل شما مَثََل نقش باغبان ها در باغ پر از گل است.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار