امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۹:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6095
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: 119
علی پروین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که شما همه کاره پرسپولیس شده‌اید گفت: نه عزیز ...

علی پروین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که شما همه کاره پرسپولیس شده‌اید گفت: نه عزیز من، این خبرها نیست. من همیشه گفته‌ام که برای کمک به پرسپولیس دنبال پست و مقام نیستم. الان هم وظیفه‌ای به من سپردند که به خاطر این هواداران می‌خواهم روسفید از آن بیرون بیایم.

وی افزود: تا روز دوشنبه پس از صحبت با 3-4 تا از بچه‌های خوب و قدیمی پرسپولیس سعی خواهیم کرد تکلیف کادر فنی را روشن کنیم تا زمان برای گرفتن بازیکن و شروع تمرینات باشد.

پروین در خصوص اظهاراتش در کمیته فنی گفت: باز هم این جلسات تشکیل شد و هر چه خواستند برای خودشان می‌نویسند من کی گفتم پرسپولیس را به خودمان بدهید که موفق یا قهرمانش کنیم؟ نمی‌دانم این حرف ها چیست. پرسپولیس مال همه است و مردم گردن این تیم حق دارند و اگر هم در جلسه صحبت‌هایی شده این حرف‌ها نبوده و من امیدوارم از نوشتن برخی از حرف‌های عجیب خودداری کنند تا ما هم بتوانیم کار خودمان را بکنیم.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها