امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6107
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام میرلوحی که به نمایندگی از آیت‌الله مهدوی کنی رئیس جامعیت روحانیت ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام میرلوحی که به نمایندگی از آیت‌الله مهدوی کنی رئیس جامعیت روحانیت مبارز در جمع اعضای حلقه وصال در جوار شهدای 7 تیر سخن می‌گفت با بیان اینکه سراسر دنیا را آتش و خون فرا گرفته است افزود: اتفاقاتی که در سوریه رخ می‌دهد نمونه‌ای از اقدامات تروریستی دشمنان اسلام است.

وی با بیان اینکه وهابی‌ها به عنوان نوکران آمریکا برای مقابله با اسلام همه کار می‌کنند، اظهار داشت: در دو شهری که در شمال حلب وجود دارد 70 هزار شیعه اثنی‌عشری در محاصره هستند و علی‌رغم تشنگی، گرسنگی و مشکلات بسیار دیگر در مقابل تروریست‌ها مقاومت می‌کنند.

میرلوحی با اشاره به نبش قبر صحابه پیامبر مکرم اسلام در سوریه توسط تروریست‌ها تصریح کرد: حجر بن عدی از صحابه پیامبر اسلام و فرماندهان سپاه امیرالمؤمنین (ع) بود که قبرش توسط وهابی‌های تروریست نبش شد.

وی افزود: حجر در سال 51 هجری شهید شده بود و در حقیقت امروز بعد از 1383 سال گذشت از شهادت حجر بن‌ عدی تروریست‌ها قبر آن حضرت را نبش کردند؛ کاری که وهابی‌ها کردند از هیچ هیتلری و کافری انجام نشده بود.

نماینده آیت‌الله مهدوی کنی با بیان اینکه، ایران برای حمایت از سوریه و مقاومت نیازمند خلق حماسه سیاسی و اقتصادی است افزود: برای اینکه بتوانیم از سوریه، فلسطین مقاومت و شیعیان جهان دفاع کنیم باید انتخاباتی پرشور داشته باشیم.

وی با بیان اینکه حماسه سیاسی در ایران می‌تواند مقاومت را در فلسطین تقویت و به تمام مسلمانان و مظلومان جهان کمک کند تصریح کرد: برای خلق حماسه سیاسی باید حضوری پرشور در انتخابات داشته باشیم و با کمک از بزرگان و علما و جامعه مدرسین و جامعه روحانیت به گزینه اصلح رأی بدهیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها