امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۱۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61117
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۲۳
تعداد بازدید: 200
اگر از افرادی هستید که زمان زیادی را پشت رایانه سپری می کنید، حتما نرم افزار EYE PRO را دانلود کنید، زیرا به شما کمک می کند تا سلامتی چشمان خود را ...

اگر از افرادی هستید که زمان زیادی را پشت رایانه سپری می کنید، حتما نرم افزار EYE PRO را دانلود کنید، زیرا به شما کمک می کند تا سلامتی چشمان خود را حفظ کنید.

گاهی اوقات ممکن است شما هم برای ساعت ها به صورت مداوم از رایانه خود استفاده کنید، استفاده مداوم از رایانه سبب به وجود آمدن بیماری های چشمی می شود و رایج ترین بیماری سندرم بینایی کامپیوتری است. حال شما می توانید با نصب این نرم افزار EYE PRO از چشمان خود در هنگام کار با رایانه محافظت کنید. 

روش کار نرم افزار به این گونه است که در فواصل زمانی مشخص به شما هشدار می دهد که باید به چشمان خود استراحت دهید و در صورت امکان با انجام حرکات کششی و تحرک به اعضای بدن خود استراحت دهید. اگر طبق خواسته های برنامه عمل کنید، می توانید سلامتی چشم و اعضای بدنتان را تضمین کنید. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: سازگاری با انواع ویندوزها، محیط کاربری ساده و جذاب، ارائه راهکارهای علمی و عملی برای جلوگیری از بیماری ها اشاره کرد.
ورژن: Eye Pro 3.0
حجم نرم افزار: 19.3 مگابایت


برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها