امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61125
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۵۱
تعداد بازدید: 200
اگر در تلفن همراه خود قادر به مدیریت فایل های فشرده و خارج کردن آن ها از حالت فشرده نیستید، حتما نرم افزار 7Zipper را از سایت باشگاه خبرنگاران دانلود ...

اگر در تلفن همراه خود قادر به مدیریت فایل های فشرده و خارج کردن آن ها از حالت فشرده نیستید، حتما نرم افزار 7Zipper را از سایت باشگاه خبرنگاران دانلود کنید.

یکی از اصلی ترین مشکلات سیستم عامل اندروید عدم پشتیبانی از فایل های فشرده و خارج کردن آن ها از حالت فشرده است. 7Zipper یک برنامه کاربردی برای کار با فایل های فشرده است و شما می توانید با استفاده از آن فایل ها را از حالت فشرده خارج کنید. شما می توانید با استفاده از این نرم افزار وارد کارت حافظه تلفن همراه خود شوید و کارهایی مانند: کپی، کم حجم کردن برنامه ها، فشرده سازی، خارج کردن فایل ها از حالت فشرده و ... را انجام دهید. نرم افزار از اکثر فرمت های موجود (zip ،jar ،rar ،gz ،egg ،bz2) پشتیبانی می کند. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: ارائه اطلاعات سیستم مانند؛ حافظه، شبکه و باتری، امکان ویرایش تصاویر و اندازه آن ها، امکان مدیریت فایل ها به وسیله ی wifi، پشتیبانی از فایل های فلش(swf) و ... اشاره کرد. 

عکس هایی از نمایه نرم افزار:
 

قابل اجرا در اندروید 2.1 و بالاتر
حجم نرم افزار: 5.9 مگابایت

برچسب ها:
آخرین اخبار