امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۶:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61126
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۵۳
تعداد بازدید: 159
با نصب این نرم افزار MyBackup Pro بر روی گوشی هوشمند خود می توانید از : پیامک ها، مخاطبین، نرم افزارها و ... یک نسخه پشتیبان تهیه کنید، تا در صورت ...

با نصب این نرم افزار MyBackup Pro بر روی گوشی هوشمند خود می توانید از : پیامک ها، مخاطبین، نرم افزارها و ... یک نسخه پشتیبان تهیه کنید، تا در صورت وقوع مشکل از نسخه پشتیبان گیری شده برای بازیابی آن ها استفاده کنید.

گاهی اوقات ممکن است به دلیل مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری اطلاعات موجود در تلفن همراه شما از بین برود. برای مقابله با این مشکل دو راه حل وجود دارد؛ یکی استفاده از نرم افزار بازیابی فایل ها که نمی تواند مشکل شما را به طور کامل حل کند و دومی هم استفاده از نسخه های پشتیبان گیری شده است که می تواند برای همیشه یک نسخه از برنامه ها و فایل های گوشی شما را در درون خود نگه دارد. با نرم افزار MyBackup Pro می توانید از: پیامک ها، نرم افزارها، بوکمارک ها، مخاطبین، کارت حافظه و ... نسخه پشتیبان تهیه کنید. پس حتما نرم افزار MyBackup Pro را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید و از اطلاعات موجود در آن یک نسخه پشتیبان تهیه کنید، تا در زمانی که گوشی شما دچار مشکل شد و اطلاعات موجود در آن از بین رفت با استفاده از نسخه پشتیبان، تلفن همراه را به حالت قبل بازگردانید.
عکس هایی از نمایه نرم افزار:
 

قابل اجرا در اندروید 1.5 و بالاتر
حجم نرم افزار: 2.4 مگابایت

برچسب ها:
آخرین اخبار