امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61132
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۵
تعداد بازدید: 1087
یادمان نمی رود روزهایی را که امام خوبی ها برای مردم صحبت می کردو برایشان درس می گفت.....

یادمان نمی رود روزهایی را که امام خوبی ها برای مردم صحبت می کردو برایشان درس می گفت.....

 1. یادمان نمی رود روزهایی را که امام خوبی ها برای مردم صحبت می کردو برایشان درس می گفت، درس هایی از جنس عشق به خدا ،عشق به ولایت ، عشق به مردم. سخنرانی  اوج می گرفت. باز هم اوج ، و به جایی می رسید که مردم می گفتند احسنت ! احسنت ! و اگر باز هم احساسی تر و هیجانی تر می شدند، با شوری همراه با شعور ، در تائید حرفهای پیر مرادشان ، دست می زدند !

آری ، آن زمان خبری از تکبیر و سلام بر شهیدان و مرگ بر این و آن  نبود...

2. تقویم روز 13 آبان سال 1358 را نشان می داد. گویا در سفارت آمریکا  خبری هست ، گویا خبرهای بیرون سفارت ، داغ تر هست. مردم و دانشجویان با عصبانیت و ستیزی مثال زدنی توام با خشمی مقدس، از دیوار سفارت بالا می روند. اعضای سفارت هم گویا به تلاش و تکاپو افتاده اند و اسنادی را امحاء و نابود می کنند. اسنادی نه محرمانه ، بلکه فوق محرمانه ،اسنادی که نشان می داد، آمریکا نه در قامت یک دوست، نه در قامت یک کافر ظاهر، بلکه در قامت یک منافق حیله گر، چگونه توسط مهره های خود در داخل ایران که در کسوت رئیس جمهور و معاون وزیر و... بودند، توانست بهره برداری های خبیثانه خود را انجام دهد.

3. در 31 شهریور 1359، مردم ایران با واژه ای آشنا شدن به نام دفاع مقدس. آمریکا باز هم خبائث خود را ظاهر کرد و این بار دست آمریکا از آستین صدام حسین بیرون آمد. منافق حیله گر نه تنها خود به صدام کمک کرد، بلکه گربه نره ها و روباه های مکار هم دست و هم پیمان خود را علیه ایران تحریک کرد و شد بمباران شیمیایی سردشت و حلبچه با بمب هایی که رویش نوشته شده بود made  in  Germany 

و شد مین های ضد نفر و ضد تانکی با نام ایتالیا و به کام صدام!

4. در هنگام جنگ بود که واژه ای در بین نمازها و سخنرانی ها  ،در بین مردم جا افتاد. مرگ بر آمریکا!

مردم کم کم  با این واژه انس گرفتند و در راهپیمایی ها و نماز جمعه ها و دیدارها، این واژه را مدام می گفتند

مرگ بر آمریکا ! چرا که مردم بصیر و باهوش ما فهمیدند که صدام و ملک حسین  و انور سادات و... عروسک های خیمه شب بازی آمریکا هستند و چه زیبا رهبر عزیزمان در صحبت های عید سال 91 وقتی مردم به فتنه گران بعد انتخابات  ، مرگ بر منافق می گفتند ، گفت منافق واقعی آمریکاست و بعد از آن مردم یک صدا گفتند

مرگ بر آمریکا

5. اما امروزه و بعد از گذشت سالها و بعد از کنار رفتن پرده نفاق آمریکا و روشن شدن خباثت های او و در آمدن دست چدنی او از زیر دستکش های مخملی، هنوز هم هستند عده ای که چشم بد به آمریکا ندارند و او را دوست و رفیقی خوش صورت و خوش سیرت می دانند و شدند دایه ی مهربان تر از مادر و هر از گاهی سر بر می آورند و می گویند نگویید مرگ بر آمریکا ، امام هم مخالف مرگ بر آمریکا بود!!! و جالب تر و البته تاسف بار تر اینکه به آیه  17 سوره انعام استناد می کنند که می گوید « به بت پرست ها فحش ندیدـ»  و می گویند طبق این آیه ، وقتی به بت پرست ها هم نباید فحش دهیم   ،پس به آمریکا که حتما نباید فحش بدهیم!!!

6. فقط می توان تاسف خورد به حال آنهایی که در گذشته تفسیر قرآن نوشته اند  و حال می گویند مرگ بر آمریکا در قرآن نیست! من از شما سوال می کنم جناب آیت الله ، قرآن نمی گوید قُتِلَ اصحاب الاخدود ( بروج آیه 4) ؟؟؟ قرآن نمی گوید لعنت بر منافقین ؟؟؟ قرآن نمی گوید لعنت بر کافرین؟؟؟ قرآن نمی گوید لعنت بر دروغگویان؟؟؟

آری جناب عالیجناب ! بدان که می دانم که خوب هم می دانی ، لعن فرستادن و تقاضای مرگ برای دشمن خونی و ذاتی اسلام ،با فحش دادن زمین تا آسمان فرق دارد.

7.آری ، مرگ بر آمریکا همان لعنت بر یزید و معاویه ای است که در زیارت عاشورا می خوانیم و خدا رحمت کند معلم شهید ، مرتضی مطهری را که فرمود شمر 1400 سال پیش مرد ، رفت ، شمر امروزت را بشناس.

دوستانی که داعیه ی دلسوزی دارند بدانند با رهروان همان حسین ع هستیم که زیر سم اسب رفت اما زیر بار قبول قطعنامه یزید نرفت ، ما پیرو همان عباس ع هستیم که امان نامه شمر را امضا نکرد ، ما پیرو همان زیارت عاشورایی هستیم که می گوید حرب لمن حاربکم الی یوم القیامت. ما پیرو همان روح الله هستیم که فرمود هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید.

آری ، ما همین نسل جوان امروزیم که گذر زمان ، تغییری در اندیشه های ما ایجاد نخواهد کرد و تا عمر داریم و نفس اجازه می دهد داد می زنیم و فریاد می زنیم

 

مرگ بر آمریکا

poster-2

«کاری از گروه تحقیقات و پژوهش پیروان موعود»

برچسب ها:
وبگاه جوان انقلابی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۴
4
2
سلام
الان یک ایمیل برای شما دوست مومن و انقلابی و فرهنگی ارسال کردم. (اگه نرسیده اطلاع بدید) یا اگر ایمیل ندارید یا دسترسی ندارید اطلاع دهید تا راهی دیگر پیشنهاد دهیم. لطفا به دقت این ایمیل را مطالعه کنید. البته اگر وقت زیادی ندارید فقط قسمت اول را مطالعه کنید(قسمت اول درخواست بنده از شماست و قسمت دوم سیر فکری و آرمانی و اهداف جوان انقلابی برای آینده است). پس از مطالعه اگر موافق یا مخالف بودید حتما بصورت کامنت به ما اطلاع دهید. حتی اگر قبول نکردید. منتظر پاسختان هستیم
موفق باشید سرباز سایبری امام زمان
بانو پویان / معاونت وبگاه جوان انقلابی
Javanenghelabi.ir
info@Javanenghelabi.ir
وبگاه جوان انقلابی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۴
4
2
سلام
صبح شما بخیر
خوبید ان شاءالله؟
عزاداریهای ماه محرم شما قبول.
از حضور گرمتون در جوان انقلابی ممنونم.
ما از حضور شما انرژی می گیریم.
حالا که قدم رنجه کردید و تشریف اوردید اجازه بدید چند نکته رو خدمتتون عرض کنم.
۱ – لطف می کنید جوان انقلابی رو به این اسم ویرایش کنید:
وبـگاه جــوان انقـلابی | پاتـوق دختـران و پسـران انقـلابی
شما هم با افتخار لینک شدید.
۲ – برای حمایت بیش تر ، بنر ما رو میذارید؟
شما هم اگر بنر دارید بگید تا بذاریم.
۳ – تمایل دارید در طرح امام رضا شریک باشید و خادم سایبری حضرت بشید؟
۴ – منتظریم تا خاطراتتون رو هم برامون ارسال کنید تا با افتخار منتشر کنیم.
۵ – در طرح حجاب هم اگر تمایل به همکاری دارید، اطلاع بدید
پیشنهاد می کنیم در سامانه پیامک رایگان هم شرکت کنید..
دعامون کنید.
با شهدا محشور بشید ان شاءالله.
منتظر پاسخ شما هستیم.
لطفا به تمام موارد پاسخ بدید.
بانو پویان | معاونت وبگاه جوان انقلابی
آخرین اخبار