امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61153
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۷
تعداد بازدید: 87
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه سران فتنه اصل نظام را زیر سؤال بردند، از قوه قضائیه خواست، اجازه انجام چنین اقداماتی را به هیچ فردی ندهد.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه سران فتنه اصل نظام را زیر سؤال بردند، از قوه قضائیه خواست، اجازه انجام چنین اقداماتی را به هیچ فردی ندهد.

حجت‌الاسلام ‌والمسلمین مرتضی آقاتهرانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات روز گذشته غلامحسین محسنی اژه‌ای دادستان کل‌کشور و سخنگوی قوه قضائیه درباره سران فتنه گفت: من با فتنه‌گران به دلیل اینکه اصل نظام را به مخاطره انداختند، بسیار مخالفم.

وی با بیان اینکه فرد مخالف می‌تواند نظر مخالف خود را بیان کند، اظهار داشت: برای بیان نظر مخالف در کشور امکان‌هایی وجود دارد و اینگونه نیست که استبداد در کشور حاکم باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با طرح این سؤال که مگر می‌توان در آمریکا هر کاری که انسان تمایل دارد را انجام دهد؟، تاکید کرد: سران فتنه اصل نظام را زیر سؤال بردند، به راه انداختن تظاهرات برای هر کسی که باشد غلط است زیرا کشور دارای ضابطه و قانون است.

وی ادامه داد: حتی ممکن است در یک انتخابات و در روند آن تخلف هم صورت بگیرد و با توجه به وجود راهکارهایی در این زمینه در کشور باید از طریق همان راهکارها مسئله را پیگیری کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: زمانی که انسان تصور می‌کند حقش خورده شده است برای احیای آن راه‌هایی وجود دارد که فرد باید با به دست گرفتن اسناد از آن راه‌ها استفاده کند.

آقاتهرانی همچنین خاطرنشان کرد که هیچ انسان عاقلی نمی‌تواند از فتنه حمایت کند، خطاب به مسئولان دستگاه قضایی گفت: به عنوان یک شهروند از قوه قضائیه می‌خواهم که اجازه انجام چنین اقداماتی را به هیچ فردی ندهد.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها