امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6116
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یحیی گل‌محمدی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه ورزش و مردم در خصوص اتفاقاتی که بعد از دیدار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یحیی گل‌محمدی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه ورزش و مردم در خصوص اتفاقاتی که بعد از دیدار پرسپولیس و سپاهان رخ داد اظهار داشت: متأسفانه بعد از بازی فینال شرایطی به وجود آمد که همه مسائل را می‌دانند. بعد از اینکه نتوانستیم قهرمان شویم انتقاداتی مغرضانه صورت گرفت که انگار همه منتظر بودند من ببازم و شروع به انتقاد کنند.

وی افزود: همین آقایان شرایطی را به وجود آوردند که رویانیان کمیته فنی تشکیل بدهد و دوستان هر صحبتی که دلشان می‌خواست انجام دادند که اتفاقا یک طرفه بود. صحبت‌های زیادی مطرح شد که اصلا حقیقت نداشت و یکی از این صحبت‌ها از آنجایی که شروع شد که من در برنامه 90 گفتم بحرانی‌ترین پرسپولیس چند سال اخیر را تحویل گرفتم. اما طوری از من انتقاد کردند که من به صحبت‌هایم در برنامه 90 شک کردم و در تماس با فردوسی‌پور خواستم تا فیلم را بازبینی کند و ببیند که آیا من گفتم که بدترین پرسپولیس تاریخ یا بحرانی‌ترین پرسپولیس تاریخ.

گل‌محمدی تأکید کرد: فردوسی‌پور تایید کرد که من گفته‌ام بحرانی‌‌ترین پرسپولیس تاریخ را تحویل گرفتم. انصافا هم درست این حرف را زدم چون تیم دوازدهم جدول را به من دادند و اگر خوب نتیجه گرفتیم به خاطر عنایت خدا بود.

سرمربی تیم پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش گفت: هنگامی که آمدم، مقابل ملوان به میدان رفتیم و اگر همان بازی را یک بر صفر می‌باختیم همه می‌گفتند آفرین چون آنقدر از این تیم ناامید شده بودند اما 6 گل‌زدیم و انتظار هواداران را بالا بردیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا از شما برای حضور در جلسه کمیته فنی دعوت شد یا خیر گفت: من به کمیته فنی دعوت نشدم و متأسفانه آنها یک طرفه به قاضی رفتند.

سرمربی مستعفی تیم پرسپولیس در ادامه در خصوص اینکه نظر بازیکنان نسبت به استعفای شما چیست، گفت: همه بازیکنان ناراحت هستند و به من می‌گویند مگر ما بد نتیجه گرفتیم. ما در جایگاه ششم قرار داریم و تا فینال جام حذفی هم بالا رفتیم. در آن بازی هم روی اشتباهات فردی بازی را واگذار کردیم.

نیلسون در کل فصل این گونه گل نخورده بود و برای من قابل هضم نیست که یک دروازه‌بان دو گل به یک شکل آن هم از زاویه بسته دریافت کند.

وی در خصوص اینکه تجربه‌اش از نیم‌فصل حضور در پرسپولیس به عنوان سرمربی چه بود، عنوان کرد: من در نیم فصل دوم با پرسپولیس موفق شدم چون سه ماه در کنار ژوزه حضور داشتم و بازیکنان را می‌شناختم. متأسفانه تیم نامتعادل بسته شده بود و 7 مهاجم داشتیم و اصلا هافبک دفاعی نداشتیم. در بین دو نیم فصل تیم را متعادل کردیم و درست است که قهرمان نشدیم ولی تجربه خوبی کسب کردیم. من یک مربی جوان هستم و به کارم علاقه‌مند اما قضاوت را نباید براساس یک بازی مطرح کرد من فکر می‌کنم ناجوانمردانه قضاوت کردند.

سرمربی مستعفی پرسپولیس در خصوص انتقاداتی که پیرامون عدم برخورد جدی با بعضی از بازیکنان از او شده است، گفت: تیم ما شرایط خاصی داشت و اگر برخورد جدی نکردم به این خاطر بود که در آستانه فینال بازیکنان به ما کمک کنند. اما نکته‌ای است که باید بگویم اگر می‌خواستم در پرسپولیس بمانم می‌توانستم این کار را انجام دهم. می‌توانستم برنامه بدهم و رویانیان با کمیته فنی درگیر می‌شد و همان تراژدی دو سال پیش که در خصوص دایی و استیلی رخ داد تکرار می‌شد اما چون پرسپولیس این تجربه تلخ را قبلا کسب کرده بود دست رویانیان را باز گذاشتم و نیتم برای استعفا خیر بود.

گل‌محمدی با تاکید بر اینکه از برخی پیشکسوتان پرسپولیس دلخور است گفت: من گله دارم چون آنها انتقاداتی مغرضانه کردند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا حاضر است به عنوان نفر دوم با پرسپولیس کار کند گفت: مطمئنم این مسئله را قبول نمی‌کنم.

گل‌محمدی در خصوص سفرش به تبریز گفت: رویانیان تماس گرفت و اعلام کرد که خوبیت ندارد پرسپولیس بدون مربی به تبریز برود. به خاطر پرسپولیس غرورم را زیر پا گذاشتم که تیم بدون مربی مقابل تراکتور به میدان نرود. امیدوارم این بازی تمام شود و ما را به خیر و آقایان را به سلامت. در این بازی پروویچ، رضایی، نیلسون، قاضی و کریمی را به دلایل مختلف در اختیار نداریم.

وی در خصوص اینکه از علی‌ کریمی خبر دارد یا خیر گفت: چند بار با او تماس گرفتم اما تلفنش خاموش و حتی به او پیامک زدم اما خبری نشد.

وی در پایان خطاب به هواداران پرسپولیس گفت: امیدوارم آنها از مربی آینده تیمشان حمایت کنند و همین‌ که از من نیز حمایت کردند تشکر می‌کنم اما از مسئولان می‌خواهم که به پای مربی آینده‌شان بایستند چون عدم ثبات مدیریت است که پرسپولیس را خراب می‌کند.
انتهای پیام/د
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها