امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۶:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61161
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۴
تعداد بازدید: 116
پلیس استرالیا اعلام کرد: سردسته شبکه ای را که شهروندان یا ساکنین این کشور را به شرکت در نبردهای سوریه اعزام می کرد ، بازداشت کرده است.   ...

پلیس استرالیا اعلام کرد: سردسته شبکه ای را که شهروندان یا ساکنین این کشور را به شرکت در نبردهای سوریه اعزام می کرد ، بازداشت کرده است.     

 

به گزارش پیروان موعود به نقل از ابنا «پیتر درنان» معاون فرمانده پلیس فدرال استرالیا گفت: درجریان تحقیقات درمورد استرالیایی هایی که تلاش می کنند تا به سوریه عزیمت کرده و در جنگ داخلی این کشور شرکت کنند، برای اولین بار دو استرالیایی بازداشت شدند.

به گفته پلیس، یک فرد 39 ساله که سردسته این شبکه بوده و یک فرد 23 ساله که توسط وی برای عزیمت به سوریه اجیر شده بود قرار است امروز در دادگاه سیدنی حاضر شوند.

طبق قوانین استرالیا، ساکنین یا شهروندان این کشور مجاز به سفر به خارج ازکشور به منظور شرکت در نبردها یا اجیرکردن افراد دیگر به این منظور نبوده و درصورت ارتکاب چنین جرمی با مجازات تا 10 سال حبس مواجه اند.

 

طبق برآورد پلیس استرالیا ؛ حدود یکصد نفر از ساکنین یا شهروندان این کشور با نقض قوانین استرالیا به منظور شرکت در نبردها در کنار شبه نظامیان مرتبط با گروه های تروریستی به سوریه سفر کرده اند.

منبع: سایت موعود

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 

 S M S : 30005825000156         E – mail : INFO@P313.IR

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها