امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61187
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۳۵
تعداد بازدید: 262
نرم افزار Windows Firewall Control یک ابزار ساده اما کاربردی برای دسترسی ساده و سریع به گزینه های فایروال ویندوز و مدیریت آن است.

نرم افزار Windows Firewall Control یک ابزار ساده اما کاربردی برای دسترسی ساده و سریع به گزینه های فایروال ویندوز و مدیریت آن است.

نرم افزار Windows Firewall Control برنامه ای کاربردی برای دسترسی سریع و آسان به گزینه های فایروال ویندوز می باشد. این نرم افزار بهترین ابزار برای مدیریت ساده و بی دردسر فایروال ویندوز در ویندوزهای  8، 7، ویندوز سرور 2008 می باشد.


Windows Firewall Control چهار بخش اساسی از جمله: High Filtering یا کنترل شدید که تمامی اتصالات خروجی و ورودی را مسدود می نماید، این تنظیم تمامی اتصالات را خواهد بست و عملاً سیستم هیچ اتصالی را پذیرا نخواهد بود؛ Medium Filtering یا کنترل متوسط که فقط اجازه دسترسی نرم افزارها و اتصالاتی را می دهد که داخلی باشد؛ بنابراین کاربر می تواند با استفاده از این بخش نرم افزارهایی که نمی خواهد به اینترنت متصل شود را بلاک می نماید. Low Filtering یا کنترل کم که همانند کنترل متوسط می باشد با دسترسی بیشتر به اتصالات داخلی و خارجی. No Filtering که اتصالات داخلی و خارجی تماماً تحت کنترل می باشد.


مشخصات فایل:

حجم فایل: 334 کیلوبایت
نسخه: 4.0.2.0
سیستم عامل: ویندوز 7, 8, ویندوز سرور 2008 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 S M S : 30005825000156         E – mail : INFO@P313.IR

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها