امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۸:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61188
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۳۷
تعداد بازدید: 250
به وسیله این پخش کننده ی VLC media player 2.1.0 قدرتمند و محبوب می توانید، تمامی فرمت های تصویری را به راحتی در رایانه خود تماشا کنید.

به وسیله این پخش کننده ی VLC media player 2.1.0 قدرتمند و محبوب می توانید، تمامی فرمت های تصویری را به راحتی در رایانه خود تماشا کنید.

پخش کننده ی صوتی و تصویری VLC را می توان بهترین مولتی مدیا در دنیای پخش کننده های فایل های صوتی و تصویری دانست. یکی از دلایل سبقت گیری این پخش کننده از km player ارائه آپدیت مکرر نرم افزار توسط VideoLAN سازنده ی این نرم افزار است. البته از دلایل دیگر می توان به ارائه پوسته های زیبا سازی پلیر اشاره نمود.
 همچنین برخی از فرمت های خاص فقط به وسیله ی vlc اجرا می شوند.در این نسخه VLC media player 2.1.0  ویژگی های جدیدی از جمله: افزایش فرمت های پشتیانی شده، افزایش سرعت عملکرد، پشتبانی ازپخش فیلم FULL HD با کیفیت 1080p، پشتیبانی کامل از زبان و منو فارسی اشاره نمود. از مزیت های دیگر VLC باید به حجم کم نرم افزار اشاره نمود که به خاطر این ویژگی در کشور ما طرفداران بیشتری پیدا کرده است.

نسخه ی 32 بیتی
حجم نرم افزار: 23.2 مگابایت

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 S M S : 30005825000156         E – mail : INFO@P313.IR

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها