امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61198
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر خلبان علیرضا برخور جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش در حاشیه رزمایش سالیانه ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر خلبان علیرضا برخور جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش در حاشیه رزمایش سالیانه این نیرو که در بندرعباس در حال برگزاری است، گفت: مرحله دوم چهارمین رزمایش فدائیان حریم ولایت که در حقیقت مرحله رزمی این رزمایش خواهد بود از فردا آغاز می‌شود.

جانشین فرمانده نیروی هوایی گفت: در این مرحله انواع جنگنده‌های شکاری، رهگیر، بمب‌افکن سبک و سنگین، ترابری، ارتباطی و شناسایی بر فراز منطقه عمومی رزمایش و از جنوب کشور و خلیج فارس به پرواز در خواهند آمد.

برخور افزود: این رزمایش دارای سه مرحله است که در مرحله اول آن که جنبه آموزش عملیاتی داشت خلبانان تجهیزات و وسایل خود را در ساعات مختلف شبانه‌روز و در شرایط متفاوت آب و هوایی انتقال دادند.

برخور افزود: بعد از انتقال اطلاعات توسط خلبانان در مرحله اول، در مرحله دوم که فردا برگزار می‌شود جنگنده‌ها به صورت همزمان اهداف خود را مورد اثابت قرار می‌دهند که از جمله مهمترین محورهای این برنامه درگیری هوا به هوا و انهدام اهداف پرنده خواهد بود.

وی با بیان اینکه در مرحله سوم رویکرد پدافند غیر عامل را خواهیم داشت تصریح کرد: هدف از اجرای این رزمایش سالیانه تمرین عملیات در شرایط واقعی و به روز رسانی دستاوردهای دفاعی و نیز نمایش اقتدار نیروهای مسلح است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها