امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6121
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یکی از نوه‌های اکبر هاشمی رفسنجانی اعلام کرده است: «به دنبال انتقاد اخیر یکی از ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یکی از نوه‌های اکبر هاشمی رفسنجانی اعلام کرده است: «به دنبال انتقاد اخیر یکی از مسئولین کشور از آقای هاشمی رفسنجانی، اقداماتی را شروع کرده‌ایم».

این عضو خانواده هاشمی گفته است: به برخی از روحانیون مدافع پدربزرگ گفته‌ایم که پیام‌هایی در حمایت از کل خانواده آقای هاشمی و محکوم کردن مخالفین خانواده صادر نمایند.

وی همچنین ادامه داده است: به تعدادی از شخصیت‌های سیاسی پیرو بابابزرگ و گروه‌ها و احزاب وابسته به خانواده هاشمی نیز گفته‌ایم که همان حمایت‌ها را انجام دهند.

نوه هاشمی رفسنجانی اضافه کرده است: «به مسئولین نهضت آزادی هم که مرتباً برای بابابزرگ پیغام و پسغام می فرستند که این انتخابات (ریاست جمهوری یازدهم) آخرین فرصت برای همه مخالفین حاکمیت است و شما باید بیائید و ما همه جوره حمایت می کنیم و...، گفتیم که از این به بعد پیام علنی بدهند و بیانیه صادر کنند تا "جنبش درخواست از آقای هاشمی برای نجات کشور" راه بیافتد».

گفتنی است که تلاش برخی اعضای خاندان هاشمی برای ترغیب وی به حضور در انتخابات در حالی صورت می گیرد که عفت مرعشی همسر آقای هاشمی چند روز پیش اساس انتخابات در جمهوری اسلامی را زیر سؤال برده است.

همسر آقای هاشمی که در آستانه انتخابات 88 در همراهی با جریان رسوای فتنه، فرمان «ریختن مردم به خیابان‌ها» علیه جمهوری اسلامی را صادر کرده بود، در تازه‌ترین اظهاراتش گفته که در جمهوری اسلامی انتخاباتی وجود ندارد!
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها