امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۴:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61222
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 125
لطف‌الله فروزنده معاون پارلمانی احمدی‌نژاد و عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به ...

لطف‌الله فروزنده معاون پارلمانی احمدی‌نژاد و عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به مصاحبه اخیر حجاریان درباره انحلال مجلس توسط دولت اظهار داشت: کسی به اظهارات امثال حجاریان که در فتنه نقش داشتند، توجهی ندارد.

فروزنده با بیان اینکه هر حرکتی در کشور باید در چارچوب و حدود قانون اساسی باشد، افزود: اولین کسی که با صحبت‌های اخیر حجاریان مخالفت می‌کند، آقای روحانی است.

عضو جمعیت ایثارگران ادامه داد: یکی از مصادیق مردم سالاری در ایران، مجلس شورای اسلامی است، لذا صحبت‌های ساختارشکنانه اخیر حجاریان که متوهمانه بیان شده درست نیست و به آنها توصیه می‌کنیم در چارچوب قانون و میثاق ملی حرکت کرده و از صحبت‌های تفرقه‌آمیز پرهیز کنند.

وی صحبت‌های اخیر حجاریان را طراحی جدید برای تبدیل جامعه به فضای دو قطبی دانست و یادآور شد: مجلس نقش قانونگذاری، ریل‌گذاری و نظارت بر دولت را بر عهده دارد و محور و فصل‌الخطاب هم ولی‌فقیه است.

فروزنده با اشاره به این جمله تاریخی امام که مجلس در راس امور است، تصریح کرد: آنها در زمان آقای احمدی‌نژاد این نقدها را به مجلس وارد نمی‌کردند و سعی داشتند بین این دو قوه که اصولگرا بودند اختلاف بیندازند، از این رو باید بدانند این مجلس همان مجلس زمان احمدی‌نژاد است.

به گزارش فارس، حجاریان اخیراً گفته بود: «من معتقدم حتی اگر قرار باشد قانون اساسی عوض شود، باید شرایطی فراهم شود تا مانند بسیاری از کشورها، دولت بتواند مجلس را منحل کرده و انتخابات زودهنگام برگزار کند تا مردم مجدداً رأی دهند و سیستمی هماهنگ پدید آورند.»
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها