امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61229
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 164
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، مهرداد بذرپاش چهارشنبه شب در آیین تجلیل از فرماندهان و پیشکسوتان حوزه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، مهرداد بذرپاش چهارشنبه شب در آیین تجلیل از فرماندهان و پیشکسوتان حوزه مقاومت بسیج 361 صادق آل محمد(ع) در ارتباط با مذاکرات ژنو بیان داشت: از فردای مذاکرات ژنو شاهد تحریم‌های جدید بودیم که بعضا برخی افراد با بیان بهانه‌های مختلف به دنبال توجیه آن هستند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی افراد پس اعمال نخستین تحریم‌ها بعد از مذاکرات ژنو بیان کردند این تحریم‌ها برای گذشته است اما پس از چند روز شاهد اعمال تحریم علیه 19 شرکت دیگر ایران بودیم.

وی ادامه داد: جای نگرانی این است که اینگونه تحریم‌ها پشت سر هم اعمال شده و بعضا با بیان اینکه این تحریم‌ها از گذشته بوده است توجیه شود.

بذرپاش با بیان اینکه آمریکا در برهه‌های مختلف از جمله کودتای 28 مرداد، حادثه سال 77، فتنه 88 و غیره نامردی‌های خود را به اثبات رسانده است، عنوان کرد: برخی دوستان امروز پس از بیان نامردی‌های مختلف آمریکا می‌گویند امروز آمریکا عوض شده است و معتقد هستند تحریم‌ها را طیف تندرو آمریکا مطرح کرده و امروز سیاست‌های طیف دیگری در آمریکا حاکم است.

بذرپاش گفت: برخی امروز دلیل اصلی تحریم‌ها را بیان موضوع هولوکاست از سوی احمدی‌نژاد بیان می‌کنند در حالی که باید آگاه باشند اصلی‌ترین تحریم‌ها علیه ایران در دوران آقای هاشمی‌رفسنجانی وضع شده است.

وی ادامه داد: در این دوره تحریم‌ها علیه ایران و لیبی اعمال شد و پس از مدتی لیبی را از آن خارج کرده اما ایران همچنان در این تحریم‌ها باقی ماند.

بذرپاش آغاز تحریم بعدی ایران را در سال 82 عنوان کرد و افزود: زمانی که دولت اصلاحات اعلام کرد که تاسیسات هسته‌ای را پلمب کرده است باز هم شاهد موج جدید تحریم‌ها علیه ایران بودیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در خانه ملت با تشریح پیام پلمب در نظام دیپلماسی خاطرنشان کرد: پلمب در نظام دیپلماسی معنای متفاوتی دارد و این واژه به معنای دست برداشتن از یک امر است.

بذرپاش تصریح کرد: فشار به ایران موضوع اصلی استکبار است و مباحثی همچون موضوع هسته‌ای و غیره بهانه‌ای بیش برای آنها نیست و در برهه‌های مختلف نیز شاهد این خواهیم بود که آنها با بهانه‌های مختلف برای تحریم و فشار به ایران استفاده می‌کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس در پایان با انتقاد از بیان خالی بودن صندوق ذخیره ارزی از سوی برخی افراد تصریح کرد: حضور مقتدر در عرصه دیپلماسی قطعا نتایج شایسته‌ای را برای ایران به ارمغان می‌آورد و نباید دوستان در حالی که صندوق ذخیره ارزی وضعیت مناسبی را دارد با بیان اینکه صندوق ذخیره ارزی خالی است اقتدار در عرصه دیپلماسی را خدشه‌دار کنند.

گفتنی است آیین تجلیل از فرماندهان و پیشکسوتان حوزه مقاومت بسیج 361 صادق آل محمد(ع) با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حجتی‌نیا مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، علی نصیری فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران، مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، هدایت‌الله جمالی پور معاون استاندار تهران و جمع کثیری از مسئولان ارشد شهرستان ری برگزار شد.
انتهای پیام/2462/ر40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها