امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61246
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۲۸
تعداد بازدید: 123
اخیرا در برخی دانشگاه‌ها گروه‌هایی با هدف رفع حصر سران فتنه، متشکل از دانشجویان آزادی‌خواه و اصلاح‌طلب در حال شکل‌گیری است.

اخیرا در برخی دانشگاه‌ها گروه‌هایی با هدف رفع حصر سران فتنه، متشکل از دانشجویان آزادی‌خواه و اصلاح‌طلب در حال شکل‌گیری است.

به گزارش وبگردی پیروان موعود،به نقل از فارس اخیرا در برخی از دانشگاه ها گروه هایی باهدف تلاش برای رفع حصر سران فتنه،متشکل از دانشجویان به اصطلاح  آزادی خواه و اصلاح طلب در حال شکل گیری است.

این گروه‌های  اصلاح طلب و تند رو با عضو گیری از میان دانشجویان دختر و پسر، با بیان برخی مطالب کذب برای ملحق کردن آنان به گروه های مذکور در صدد سازماندهی و به راه انداختن حرکتی منسجم باهدف ایجاد فشار به مسئولین  برای رفع حصر سران فتنه هستند.

این گروه ها با جریان سازی های مختلف از هرفرصتی برای بیان هدف خود و ایجاد موج در میان گروه های افراطی برای دست یابی به مقصود خود استفاده می کنند.

افراطیون اصلاح طلب در مکان هایی مختلف در بیرون از دانشگاه جلسات مخفیانه ای را جهت همفکری و پیدا کردن روشی مناسب برای رسیدن به هدفشان برگزار می کنند.

برخی از این گروه ها به نام های "آزادی علمداران سبز" و "کمیته رفع حصر" و ... در حال حاضر در سطح دانشگاه ها در حال فعالیت و عضو گیری هستند.

البته تا کنون با وجود تلاش‌ها برای جذب دانشجویان ، سردمداران تند رو این گرو‌ها توفیقی در این هدفشان نداشتند و دانشجویان دانشگاه ها با آگاهی نسبت به مسائل کشور دست رد بر سینه این افراد زده‌اند.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها