امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۶:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61251
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۸
تعداد بازدید: 142
بلیت حرکت نامحدود و برای همه موجود است: یک خط اینترنت؛ نگران محدودیت سرعت آن نیز نباشید، این بار سرعت اینترنت چیزی از سرعت شما نخواهد کاست.

بلیت حرکت نامحدود و برای همه موجود است: یک خط اینترنت؛ نگران محدودیت سرعت آن نیز نباشید، این بار سرعت اینترنت چیزی از سرعت شما نخواهد کاست.

 این روزهای سرد، چیزی از داغ دلها و دیدگان شیعیان نمی‌کاهد؛ اربعین نزدیک است و دلهای بسیاری هوای کربلا دارد. می‌خواهیم امسال چشم و گوش‌هایتان را نیز به همراه دلهایتان روانه کربلا کنیم تا شاهد نمایشِ عظیمِ وحدت و ایمان شیعیان جهان باشید. بلیت حرکت نامحدود و برای همه موجود است: یک خط اینترنت؛ نگران محدودیت سرعت آن نیز نباشید، این بار سرعت اینترنت چیزی از سرعت شما نخواهد کاست...


مراسم اربعین، همایش بزرگترین تجمع انسانی را در شبکه‌ اینترنتی «عتبات» به نشانیwww.atabattv.comبصورت همزمان مشاهده نمایید. پخش این مراسم در روز دوشنبه ۲/۱۰/۱۳۹۲ به صورت زنده و مستقیم از آن سرزمین مقدس، به تمامی شیعیان عزادار اباعبدالله الحسین(ع) در سرتاسر دنیا تقدیممی‌شود. این رسانه‌ اینترنتی، شبکه ماهواره‌ای کربلا را در روز اربعین حسینی، به صورت زنده پوشش تصویری تحت وب می‌دهد.

گروهی از عاشقان اهل بیت نیز از کربلا، وادی عشق و مظلومیت، گوشه و کنار این مراسم را در قالب، عکسها و تصاویر ثبت کرده وروز اربعین، در شبکه اینترنتی عتبات، برای عاشقان و محبان اباعبدالله یادگار می‌آورند

مشرق

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها