امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۶:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6127
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اختتامیه کنگره سه روزه بزرگداشت سه وزیر دفاع، فرماندهی مهندسی جنگ و هزار شهید ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اختتامیه کنگره سه روزه بزرگداشت سه وزیر دفاع، فرماندهی مهندسی جنگ و هزار شهید این وزراتخانه شامگاه امشب با حضور سردار احمد وحیدی وزیر دفاع، سرلشکر سلیمی فرمانده سابق ارتش، سردار فرحی رئیس سازمان هوا و فضا، سردار بکایی جانشین وزیر دفاع، محمدحسن نامی وزیر ارتباطات و جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح و خانواده شهدا برگزار شد.

در این مراسم وزیر دفاع طی سخنانی با اشاره به جایگاه شهادت در فرهنگ اسلام گفت: این فرهنگ شهادت بود که اسرائیل را به خاک مذلت نشاند و استکبار جهانی را در ورطه سقوط قرار داد.

وحیدی با اشاره به جنگ نرم دشمن علیه انقلاب اسلامی گفت: آنها تلاش می‌کنند تا شهادت از حوزه فرهنگ ملی خارج کرده و به یک گروه خاص و سپس به حوزه فردی منتقل کنند و بعد نیز کاری کنند که این فرهنگ در میان مردم رنگ ببازد و این بزرگترین توطئه جنگ نرم است.

وی با بیان اینکه ملت ایران هیچگاه اجازه چنین کاری را به دشمنان نخواهند داد، گفت: وزارت دفاع مفتخر است که سه وزیر، فرماندهی مهندسی جنگ و هزار شهید را در صحنه‌های مختلف جنگ و صنعت و دیگر حوزه‌ها تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده است.

وزیر دفاع با اشاره به دستاوردهای این وزارتخانه در حوزه‌های مختلف گفت: این حماسه‌آفرینی‌ها وامدار خون شهداست و این شهادت است که با اتصال به تبعیت از ولایت فقیه درخشش پیدا کرده و موجب این افتخار آفرینی‌ها می‌شود.

وحیدی در پایان افزود: امیدواریم بتوانیم با تبعیت از این شهدا و با تبعیت از ولایت فقیه این افتخارات را ادامه داده و با کارنامه‌ای درخشان به دیدار مبعود برویم.

به گزارش فارس در این مراسم همچنین جدیدترین پهپاد تهاجمی ساخت وزارت دفاع با نام «حماسه» رونمایی شد که این پهپاد با مداومت پروازی بالا می‌تواند سه مأموریت مراقبت، شناسایی و حمله با موشک و راکت را به صورت همزمان انجام دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها