امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۵:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61292
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۰
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در شورای تامین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در شورای تامین شهرستان ملایر که با موضوع بررسی طرح مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد و اجرای شهر پاک و با حضور سردار فضلی جانشین ریاست سازمان بسیج مستضعفین و سردار آزادی معاونت فرهنگی اجتماعی بسیج و برخی مسئولین و فرماندهان استانی و شهرستانی در فرمانداری ملایر برگزار شد گفت: اعتیاد توطئه‌ای علیه ملت ایران است که امام راحل و امام حاضر آن را یک پدیده سازمان یافته برای به زانو در آوردن ملت و یک جنگ خوانده‌اند.

سردار نقدی فروش مواد مخدر در ایران را با قیمت‌های بسیار پایین تر نسبت به خارج از کشور نشانه ای از دشمنی استکبار دانسته و افزود: دشمن با وجود سختی های فراوان و کشته ها قادر است کالای خود را با قیمت ارزان تر در ایران بفروشد چرا که دستیابی به هدف خود را در این روش یافته است.

وی با اشاره به فعالیت دستگاه های مختلف در زمینه مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: با وجود این فعالیت‌های سنگین و تقدیم شهدا، شاهد کاهش نفوذ مواد مخدر نبوده‌ایم پس باید طرحی نو در انداخت.

رییس سازمان بسیج مستضعفین سخن امام خامنه‌ای را مبنی بر موفقیت مسئولان در حل مسائل مختلف کشور با بکارگیری نیروی مردمی یادآور شده و ادامه داد: بسیج قصد دارد تا با استفاده از این فرمول رهبری، به پیروزی قطعی در این زمینه برسد چرا که رمز غلبه بر دشمن علیه مواد مخدر در بکارگیری نیروی مردمی است.

وی باید های این روش را اینگونه بر شمردند اول اینکه همه اقشار وارد شوند دوم از همه ظرفیت های استفاده شود، سوم به صورت همه جانبه کار شود و چهارم اینکه همه عوامل مرتبط را مخاطب قرار دهیم.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج بر ایجاد عزم جمعی در مردم برای مبارزه با مواد مخدر تاکید نموده و گفت: با رعایت بایسته‌های این امر می‌توانیم همه مردم را متحد کرده و طبق سخن مقام معظم ولایت به پیروزی قطعی دست یابیم.

وی روحیه ایثار و شهادت در مردم و جوانان ملایر را یادآور شده و اظهار داشت: باید از این ظرفیت مردمی استفاده کرد و بعد از به صحنه آوردن مردم به سراغ تمام اقشار مرتبط با این موضوع همانند ارشاد قاچاقچی‌ها رفت و در یک دوره کوتاه به صورت مردمی همه معتادین شهر را ترک داد.

سردار نقدی بر نقش آفرینی مردم برای نجات شهر خود از شر دشمن تاکید نموده و تصریح کرد: بسیج در مبارزه با مواد مخدر متولی اصلی نیست و فقط متولی به صحنه آوردن مردم برای حل این معضل اجتماعی است.

وی در پایان سخنان خود حضور و هماهنگی سیستم قضایی در کنار اجرای این طرح را ضروری خوانده و خاطر نشان کرد: این امر موجب می شود تا جریان مبارزه با مواد مخدر در یک سراشیبی تند قرار گیرد و نیروی انتظامی در برخورد با آسیب های آن بهتر عمل کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها