امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61301
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۰
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، مهدی محمدنبی ظهر امروز در نشستی خبری در بوشهر اظهار داشت: قرار است ورزشگاه‌هایی که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، مهدی محمدنبی ظهر امروز در نشستی خبری در بوشهر اظهار داشت: قرار است ورزشگاه‌هایی که رقابت‌های مهم لیگ در آن برگزار می‌شود بر اساس استانداردهای فدراسیون فوتبال آسیا ساماندهی شود اما مشکل تأمین بودجه و منابع مالی نیز یکی از مشکلات است و در بوشهر نیز برای حل این مشکل مسئولان باید با وزارت ورزش رایزنی‌های خود را داشته باشند.

وی بیان کرد: استاندار بوشهر در این زمینه می‌تواند از منابعی که در اختیار دارد کمک کند لذا از ایشان تقاضا داریم مسئولان ورزشی استان بوشهر را همراهی کنند.

نبی در پاسخ به سئوالی در مورد تاثیر مسابقات لیگ در انتخاب بازیکنان تیم ملی گفت: کی‌روش سرمربی تیم ملی معتقد است بازیکنانی که تجربه کافی در تیم ملی دارند باید به تیم ملی دعوت شوند چرا که جام جهانی جای امتحان بازیکنان جدید نیست و این تفکر کی‌روش است.

وی ادامه داد: دست کی‌روش باید برای انتخاب بازیکن تیم ملی باز باشد و خودش باید به جمع‌بندی برسد که بازیکنان جدیدی را دعوت کند یا خیر.

نبی در پاسخ به سئوالی در مورد مشکلات داوری به ویژه در لیگ‌های دو و سه بیان کرد: هر سال فدراسیون فوتبال 7 هزار مسابقه فوتبال را برگزار می‌کند و این 7 هزار مسابقه را باید چیدمان داوری انجام دهد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال تصریح کرد: اعزام داور و کمک داور و ناظر مسابقات برای ما هزینه دارد اما معتقدم اعزام ناظر داوری برای مسابقات لیگ دو به نفع فوتبال کشور خواهد بود و نتیجه‌بخش خواهد بود.

اصطلاح کشوی سحرآمیز را قبول ندارم

وی در پاسخ به سئوالی در مورد اعتراض مسئولان باشگاه پرسپولیس در مورد وضعیت دهنوی و کشوی سحرآمیز نبی گفت: کشوی سحرآمیز اصطلاح غلطی است که باب شده و نباید به آن پرداخت.

نبی گفت: در مورد وضعیت دهنوی اوایل آذرماه بود که آیت‌اللهی نایب رئیس فدراسیون فوتبال نامه‌ای به کاظمی از مسئولان فدراسیون می‌دهد که به دهنوی بازیکن پرسپولیس اعلام شود هرچه سریع‌تر بدهی خود به باشگاه سپاهان را پرداخت کند در غیر این صورت وضعیت این بازیکن تعلیق خواهد شد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال تصریح کرد: در ادامه این ماجرا، سازمان لیگ از محل مطالبات پرسپولیس، بدهی باشگاه سپاهان در قبال دهنوی را پرداخت کرد.

نبی گفت: اما روند ادامه کار به این صورت است که بخش حقوقی باشگاه پرسپولیس باید به سازمان لیگ مراجعه کرده و مدارک لازم در مورد پرونده را دریافت کرده و طی یک نامه رسمی به فدراسیون تحویل دهد که بدهی را پرداخت کرده است و زمانی که این روند طی نشود کمیته انضباطی محرومیت بازیکن را اعلام می‌کند.

وی ادامه داد: بعد از این اتفاق بود که مسئولان پرسپولیس اعتراض خود را اعلام کردند مبنی بر اینکه بدهی دهنوی به سپاهان را تسویه کردند و ظهر روز گذشته نامه رسمی خود را به سازمان لیگ دادند و پس از تایید سازمان لیگ، بنده نامه را به کمیته انضباطی ارجاع داده و موضوع محرومیت دهنوی حل شد.

نبی گفت: در حال حاضر دهنوی مشکلی ندارد و در بازی آینده پرسپولیس می‌تواند به میدان برود.

فوتبال از دیگر صنوف پاک‌تر است

وی در پاسخ به سئوالی در مورد دلالی و فساد در فوتبال گفت: به دلیل اهمیت و حساسیتی که فوتبال دارد، مسائل این چنینی در مورد آن زیاد مطرح می‌شود اما معتقدم فوتبال نسبت به دیگر صنوف پاک‌تر است.

دبیرکل فدراسیون فوتبال اظهار داشت: بر اساس مصوبه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال افرادی که می‌خواهند در زمینه مدیر برنامه‌های بازیکنان فوتبال اقدام کنند باید طبق قانون مدارک خود را به فدراسیون تحویل داده و امتحان بدهند و پس از قبولی و طی مراحل مختلف اداری عنوان کارگزار داخلی می‌توانند فعالیت کنند.
انتهای پیام/66006/صا40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها