امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۷:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61344
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۱
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از آبادان، عضو هیئت امنای باغ موزه دفاع مقدس آبادان در بازدید رئیس مجلس شورای اسلامی از باغ ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از آبادان، عضو هیئت امنای باغ موزه دفاع مقدس آبادان در بازدید رئیس مجلس شورای اسلامی از باغ موزه دفاع مقدس آبادان که با حضور جمعی از مسئولان آبادانی و خرمشهری صورت گرفت اظهار کرد: این باغ موزه برای راه اندازی نیاز به ردیف بودجه‌ای ملی دارد.

سعید صریحی افزود: از رئیس مجلس شورای اسلامی برای حضور در آبادان تقدیر می‌کنیم و خواستاریم در این خصوص پیگیری‌های لازم را انجام دهند.

وی تصریح کرد: راه‌اندازی باغ موزه دفاع مقدس آبادان، بحث یک دفاع مردمی است که باید با حمایت از این بخش بتوان فرهنگ ایثار و شهادت را هر چه بیشتر به نسل جدید انتقال داد و در اشاعه آن کوشید.

عضو هیئت امنای باغ موزه دفاع مقدس آبادان ادامه داد: به همین خاطر نیاز به راه‌اندازی یک مجموعه فرهنگی چون این باغ موزه در شهرستان به شدت احساس می‌شود.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از آبادان، باغ موزه دفاع مقدس آبادان به وسعت 30 هکتار است که به تازگی در حال تاسیس بوده و برای راه اندازی نیاز به حمایت‌های مالی دارد.

در پایان این مراسم علی لاریجانی برای اختصاص بودجه مورد نیاز این باغ موزه در شهرستان آبادان قول مساعدت و همکاری داد.
انتهای پیام/72001/ل20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار