امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۴:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61354
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۱
تعداد بازدید: 79
اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجد سلیمان در مسجد شورای اسلامی و نائب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری ...

اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجد سلیمان در مسجد شورای اسلامی و نائب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به اظهارات اخیر نخست‌وزیر ایتالیا، اظهارات وی را از نظر عرف دیپلماتیک نادرست خواند.
 
وی اظهارات نخست وزیر ایتالیا را مصداق بارز دخالت در امور داخلی کشورمان دانست و گفت: مقامات ایتالیایی و سایر کشورها حق دخالت در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران را ندارند.
 
جلیلی با تاکید مجدد بر اینکه هیچ مقام خارجی حق دخالت در امور داخلی ایران و اظهارنظر پیرامون مسائل ایران را ندارد، اظهار داشت: برخی بی‌ثباتی‌ها در خاورمیانه به دلیل سیاست‌های مداخله‌جویانه غربی‌ها به وجود می‌آید.
 
نائب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت به مقامات ایتالیایی توصیه کرد که به جای دخالت در امور داخلی ایران فکری برای حل مشکلات اقتصادی کشور خود بکنند.
 
براساس این گزارش، انریکو لیتا نخست‌وزیر ایتالیا طی اظهارنظری مشکلات سال‌های اخیر را به دولت سابق ایران نسبت داد و گفت: اغلب بی‌ثباتی‌های منطقه‌ای در سال‌های اخیر مربوط به ایران و تصمیماتی بود که (محمود) احمدی‌نژاد (رئیس‌جمهور سابق) اتخاذ می‌کرد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار