امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۲۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61365
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۱
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، محمد بیاتیان ظهر امروز در هفتمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان در سنندج اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، محمد بیاتیان ظهر امروز در هفتمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان در سنندج اظهار کرد: تقدیم لایحه بودجه در موعد مقرر به مجلس نشان از قانون‌مداری دولت است.

وی تصریح کرد: متاسفانه سهم و نگاهی که در لایحه بودجه امسال به کردستان شده نگاهی فرزندخواندگی است.

وی بیان داشت: اینکه بعد از 34 سال فردی که سابقه مدیریتی در چندین استان را در کارنامه فعالیت خود دارد به عنوان استاندار کردستان انتخاب می‌شود، جای خوشحالی دارد.

نماینده مردم شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لازمه نقش‌آفرینی هر شخص در هر عرصه‌ای داشتن امکانات لازم است، عنوان کرد: یکی از دغدغه‌های ما این است، که چنین استانداری به دلیل در اختیار نداشتن امکانات نتواند نقش‌آفرینی کند.

بیاتیان خاطرنشان کرد: عقب‌ماندگی‌های استان کردستان را نمی‌توان با توجه به نگاهی که در لایحه بودجه 93 به آن شده جبران کرد.

وی اظهارداشت: نگاه‌های لایحه بودجه سال 93 بیشتر به سمت و سوی استان‌های برخوردار است.

وی یادآوری کرد: در دولت‌های نهم و دهم بیشترین اعتبار به استان مازندران اختصاص پیدا کرد و در بودجه سال 93 نیز اعتبار پروژه راه‌آهن قزوین رشت چندین برابر در نظر گرفته شده و اعتبار استانی مانند کردستان کاهش پیدا کرده است.

نماینده مردم شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: دولت‌مردان کردستان را فقط در عرصه شعار نبینند، بلکه در عرصه عمل و در پروژه‌های هم به استان توجه کنند.

67 روستا بیجار فاقد آب آشامیدنی سالم هستند

بیاتیان خاطرنشان کرد: در شهرستان بیجار 25 روستا فاقد آب آشامیدنی و 67 روستا هم فاقد آب آشامیدنی سالم هستند.

وی با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌کنیم کلیات بودجه با شرایط کنونی رای نیاورد، اظهارداشت: اگر بودجه به همین منوال پیش‌رود وضعیت استان از حال حاضر بدتر خواهد شد.

وی در پایان از استاندار کردستان خواست قبل از بسته شدن بودجه با رئیس جمهور در رابطه با بودجه سال 93 استان گفت‌وگو کند.
انتهای پیام/79003/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها