امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61366
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۱
تعداد بازدید: 72
منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به صحبت‌های مداخله‌جویانه نخست‌وزیر ایتالیا در ارتباط با امور داخلی ایران گفت: وقتی ما به هیئت اروپایی اجازه دادیم که هرکاری که خواست در تهران انجام دهد، طبیعی‌است که باید منتظر مسائل اینچنینی نیز باشیم.
 
وی تصریح کرد: من به دول غربی توصیه می‌کنم که در ارتباط با ایران با دم شیر بازی نکنند چراکه با اینگونه رفتارهای خود بازی خطرناکی را شروع خواهند کرد.

نائب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: آمریکایی‌ها 34 سال رفتار انقلابی ملت ایران را تست کرده‌اند و من به ایتالیایی‌ها پیشنهاد می‌کنم تجربه‌ای را که آمریکایی‌ها در ارتباط با ملت ایران داشته‌اند را تکرار نکنند.

حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: ما نباید به سایر کشورها اجازه دخالت در امور داخلی خود را بدهیم و اگر به آنها این اجازه داده شود که از ما عبور کنند حقوق ما را زیر پای خود له خواهند کرد.

وی با بیان اینکه نخست‌وزیر ایتالیا قصد دارد تا به تهران سفر کند افزود: ما باید سفر وی به تهران را مدیریت کنیم و اجازه ندهیم که وی هم فحش بدهد و هم بر سر سفره اقتصادی جمهوری اسلامی ایران بنشیند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها