امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61378
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، صبح امروز در محل پژوهشگاه شاخص‌پژوه اصفهان نخستین آزمون سطح‌بندی فعالان حوزه مدیریت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، صبح امروز در محل پژوهشگاه شاخص‌پژوه اصفهان نخستین آزمون سطح‌بندی فعالان حوزه مدیریت بحران طبیعی کشور با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد.

امیر محمودزاده در حاشیه برگزاری این آزمون در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، اظهار کرد: فرآیند برگزاری این آزمون از ساعت 8:30 صبح امروز و با حضور 500 نفر داوطلب آغاز و همچنان در حال برگزاری است.

وی افزود: مخاطره شناسی، مقاوم‌سازی ابنیه، اصول مدیریت بحران، اسکان بعد از سانحه، بهداشت ایمنی محیط زیست و hse از جمله مواد امتحانی این آزمون است.

رئیس پژوهشگاه شاخص‌پژوه تصریح کرد: این آزمون در راستای اعطای مجوز ارزیابی و رتبه‌بندی مجموعه‌های حقیقی و حقوقی فعال در زمینه مدیریت بحران از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که به پژوهشگاه شاخص‌‌پژوه اعطا شده است.

وی ادامه داد: هدف از برگزاری این آزمون، ارزیابی و تعیین سطح علمی متخصصین و پژوهشگران فعال در حوزه مدیریت بحران‌های طبیعی عرضه و نیاز بود. در این آزمون تخصصی توانمندی‌های فنی و علمی داوطلبان در حوزه مدیریت بحران‌های طبیعی ارزیابی می‌شود.

انتهای پیام/63012/صا30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها