امروز : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 22
۲۳:۱۶
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61383
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس صبح امروز اعضای کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران از شرکت واگن‌سازی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس صبح امروز اعضای کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران از شرکت واگن‌سازی متروی تهران بازدید کردند.

احمد دنیا‌مالی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در حاشیه این بازدید اظهار داشت: شورای شهر آمادگی هر نوع همکاری را با شهرداری تهران برای توسعه خطوط مترو و همچنین تامین تجهیزات لازم از جمله واگن را دارد.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت مترو تهران، اعضاء شورای شهر تهران تصویب کردند که  از 3 هزار و 500 میلیارد تومان متمم بودجه سال 92، 350 میلیارد تومان برای توسعه مترو تخصیص داده شود.

دنیامالی گفت: شورای شهر مصمم است تا با همکاری دولت و شهرداری حمل و نقل عمومی را توسعه دهد.

به گزارش فارس در ادامه این بازدید شاملو مدیرعامل شرکت واگن‌سازی تهران با تاکید بر اینکه در صورت تامین اعتبارات به مبلغ 45 میلیارد تومان، ما تعهد می‌کنیم تا 22 بهمن 45 واگن یک و دو طبقه در اختیار شرکت مترو قرار دهیم ،افزود: چنانچه این اعتبارات تامین شود ما نیز به تعهدات خود عمل می‌کنیم.

به گزارش فارس در این بازدید محسن سرخو، اقبال شاکری دیگر اعضاء کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران حضور داشتند و در ادامه اعضاء کمیسیون از مسیر پروژه مترو تهران پرند بازدید و پیشرفت کار در این پروژه را حائز اهمیت و قابل تقدیر توصیف کردند.‌

اعضای کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران خواستار تخصیص اعتبارات این پروژه از سوی دولت و تسریع در اتمام آن شدند. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها