امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61391
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زابل، حمید چیت‌چیان دقایقی پیش در فرودگاه زابل در جمع خبرنگاران به تشریح اقدامات این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زابل، حمید چیت‌چیان دقایقی پیش در فرودگاه زابل در جمع خبرنگاران به تشریح اقدامات این وزارتخانه برای رفع مشکلات منطقه سیستان پرداخت.

وزیر نیرو بیان کرد: در خصوص موضوع محیط زیست، مدیریت آب، مسئله معیشت مردم و محیط زیست که با آن مواجه هستیم همه اینها ابعاد مرتبط به یک مسئله است، اگر بخواهیم جداجدا به اینها نگاه کنیم، راه غلطی است، باید همه را در یک مجموعه مورد بررسی قرار دهیم.

این مسئول اذعان داشت: کارگروه‌های مختلف نجات دریاچه هیرمند، شورای عالی آب و غیر .. کارگروه‌های خوبی است که در راستای رفع این مشکلات تشکیل شده است.

وی ادامه داد: باید یک هم‌اندیشی در سطح ملی با حضور نخبگان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی داشته باشیم و با استفاده از نظرات آنها و مردم، برای رفع مشکلات این بخش اقدام کنیم.

وی افزود: در زمینه موضوع محیط زیست و مسئله آب و مدیریت آب، هرکسی پیشنهاد و نقطه نظری داشته باشد، استقبال می‌کنیم زیرا جمع کردن ایده‌ها و افکار مختلف ما را به نتایج خوبی می‌رساند.

چیت چیان در پایان گفت: امیدواریم با اتکا به نظرات نخبگان‌ ‌و محدود نکردن موضوع به سمت دولت، و اتکا به مردم و نظرات نمایندگان مجلس، تصمیمات خوبی را در این زمینه اتخاذ کنیم.

رئیس سازمان محیط زیست کشور، استاندار و نمایندگان مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی، وزیر نیرو را در این سفر همراهی می‌کنند.
انتهای پیام/75004/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها