امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61404
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس اصغر عبادی‌فر در نشست معاون تحقیقات و فناوری با برگزیدگان نوزدهمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی اظهار داشت: ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس اصغر عبادی‌فر در نشست معاون تحقیقات و فناوری با برگزیدگان نوزدهمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی اظهار داشت: جشنواره رازی از دو بخش تشکیل شده‌است و در بخش پژوهشگران و محققان که به صورت افراد حقیقی در این جشنواره شرکت کرده‌اند رقابت در 10 گروه شکل گرفته است.

مشاور معاون تحقیقات و فناوری گفت: امسال 612 شرکت‌کننده داشته‌ایم که رشته‌های پایه با 173 نفر بیشترین تعداد شرکت‌کننده را داشته‌اند و با توجه به محدودیت جشنواره و البته ارزشمند بودن آثار رسیده به جشنواره 27 نفر حائز رتبه شدند که دو نفر رتبه اول، 3 نفر رتبه دوم، 13 نفر رتبه سوم و 9 نفر نیز به عنوان محقق جهان و دانشجوی برتر انتخاب شدند که این برگزیدگان چهار و نیم درصد آمار از کل ورودی جشنواره را به خود اختصاص داده‌اند.

عبادی‌فر افزود: سه دانشگاه نیز در این جشنواره رتبه برتر را به خود اختصاص دادند و از  میان 500 مرکز تحقیقاتی 6 مرکز انتخاب شدند؛ همچنین سه کمیته تحقیق دانشجویی، 4 نشریه حوزه علوم پزشکی و یک مرکز رشد مرکز تحقیقات فناوری برگزیده شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها