امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61405
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی صبح امروز در همایش نظم و امنیت ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی صبح امروز در همایش نظم و امنیت با اشاره به اینکه ناجا بر افق 1404 باید به جایگاه رقابتی با قدرت‌های جهان برسد، گفت: ما مدت‌ها است که رتبه اول منطقه را به دست آورده‌ایم و این رتبه دیگر برای ما جذابیتی ندارد باید در رقابت جهانی شرکت کنیم تا کشورهای منطقه به سمت ما بیایند.

احمدی مقدم وضعیت 12 سال پیش نیروی انتظامی در مباحث علمی به کویر توصیف کرد و گفت: در آن زمان اگر پزشکان را از مأموران جدا می‌کردیم فقط چند آدم تحصیل‌کرده در نیروی انتظامی وجود داشت در صورتی که امروز بسیاری از افراد نیروی انتظامی تحصیلات عالیه دارند.

وی لازمه داشتن قدرت سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را داشتن دانش دانست و گفت: امروز در همه فرماندهی‌های عمده و ستادی ناجا دفاتر تحقیقاتی و کاربردی وجود دارد که مرتب پیشرفت‌ها را رصد می‌کنند و یاد گیرندگی‌ را در میان نیروهای خود رواج می‌دهد.

احمدی مقدم با تاکید بر اینکه ما نمی‌توانیم تنها دنباله‌روی قدرت‌های جهان باشیم، گفت: اگر به این صورت ادامه دهیم همیشه چند متر از آنها عقب‌تر می‌مانیم پس باید به فکر پیشتازی باشیم و کارهایی کنیم که از آنها سبقت بگیریم.

وی نیروی انتظامی را دستگاهی دانست که علیرغم مشکلات مالی و تحریم‌های تحمیل‌شده از جانب دشمنان طی دو سال اخیر در قدرت به کار خود ادامه دهد.

فرمانده ناجا با بیان اینکه هم‌اکنون 50 هزار رایانه نیروی انتظامی متصل به سیستم داخلی هستند، گفت: ما در نیروی انتظامی با تکیه بر دانش بومی تمامی نرم‌افزارهای خود را تولید می‌کنیم و حتی نمونه کوچکی از اینترانت ملی را با اتصال این 50 هزار رایانه بوجود آورده‌ایم.

وی در پایان تاکید کرد: نیروی انتظامی از هم‌اکنون تا پایان برنامه ششم توسعه باید به گونه‌ای عمل کند که از حوزه سخت‌افزاری خارج شده به طوریکه مردم برای داشتن احساس امنیت نیاز به دیدن پلیس نداشته باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها