امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۸:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61407
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دهمین همایش نظم و امنیت صبح امروز با حضور فرمانده نیروی انتظامی، معاون علمی و ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دهمین همایش نظم و امنیت صبح امروز با حضور فرمانده نیروی انتظامی، معاون علمی و فن‌آوری ریاست جمهوری و رؤسای دانشگاه‌های همکار با نیروی انتظامی و ستاد فرماندهی ناجا برگزار شد.

در ابتدای این همایش سردار قصری رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات ناجا به بیان گزارشی از عملکرد این مرکز پرداخت و گفت: سند راهبردی توسعه دانش، تحقیقات و مطالعات انتظامی در افق برنامه ششم توسعه و با هدف پشتیبانی علمی از ماموریت‌های ناجا، تبیین شده است.

وی گفت: در این چندسال اخیر، به صورتی جبران عقب‌ماندگی ها را کرده‌ایم که شمیم تجاری سازی احساس می‌شود.

در ادامه برنامه ستاری معاون علمی و فن‌آوری ریاست جمهوری نیز گفت: ما ستادهای مختلفی داریم که می‌توانیم در اختیار نیروی انتظامی قرار دهیم به شرط اینکه ارتباط مستقیم و تعامل مناسب میان ما برقرار شود.

وی افزود: بنده شخصاً علاقه دارم که ارتباط خود را با نیروی انتظامی افزایش دهیم و حاضریم از تمام شرکت‌های دانش بنیان برای همکاری با ناجا دعوت کنیم.

ستاری افزود: امیدوارم سال آینده در این همایش بگوییم که این مقدار پروژه به انجام رسیده و یا فلان مقدار هزینه شده است.

وی در پایان تاکید کرد: ما کاری نمی‌کنیم مگر با هماهنگی ناجا و آماده‌ایم تا برای اجرایی شدن سند راهبردی نیروی انتظامی هرچه در توانمان است بگذاریم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها