امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61408
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی صبح امروز در جمع ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه سه شنبه شب شورای عالی فضای مجازی که با حضور رئیس جمهور برگزار شد با توجه به پیشنهادات ناجا و حمایت‌های وزیر ارتباطات قرار بر این شد که بحث فیلترینگ وی‌چت به کارگروهی تخصصی سپرده شود و با در نظر گرفتن روش‌های نوسازی فیلترینگ و تعیین مصادیق مجرمانه در صورت وجود منافعی از آن کل نرم افزار وی‌چت فیلتر شود و فیلترینگ آن به صورت هوشمند انجام شود.

احمدی‌مقدم در مورد فیلترینگ وی‌چت گفت: اگر فیلتر کردن را به روز کنیم می‌توانیم از قسمت‌هایی که وی‌چت به عنوان امتیاز دارد استفاده کنیم و مانع دسترسی افراد به قسمت‌های مضر این نرم‌افزار شویم.

احمدی‌مقدم همچنین در مورد برخورد با کارخانه سازنده اسکانیا و عدم شماره‌گذاری این خودرو گفت: باید قبول کنیم که یک مدل از خودروی اسکانیا دارای نقص فنی است و زمانی که تمام کارشناسان این مطلب را بیان می‌کنند باید سعی در رفع نقص این خودرو کرد نه اینکه آن را قبول نکنیم.

وی افزود: ما معتقدیم عدم رعایت استانداردها در داخل کشور است که موجب می‌شود این خودرو دچار آتش‌سوزی شود. ما نمی‌خواهیم که جلوی تولیدات داخلی را بگیریم و تعدادی از کارگران بیکار شوند بنابراین دوست داریم که مشکلات هرچه زودتر برطرف شود تا کارگرانی بیکار نشوند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به فرا رسیدن روز 9 دی گفت: متاسفانه حوادثی در کشور رقم خورد که آغاز آن 25 خرداد 88 بود و حدود 8 ماه کشور دچار التهاب شد.

وی تاکید کرد: با اقدام کسانی که با لجاجت برچسبی به نظام زدند و نتوانستند آن را اثبات کنند حیثیت کشور خدشه‌دار شد و اختلافات در جامعه فزونی گرفت.

احمدی‌مقدم 9 دی را روزی دانست که مردم با موفقیت حق را از باطل تشخیص دادند و به دوران التهاب کشور پایان دادند.

وی یادآور شد: گناه کسانی که کشور را در چنین وضعیتی قرار دادند نابخشودنی است.

احمدی‌مقدم در پایان در پاسخ به سوالی پیرامون این مسئله که آیا ناجا با دائمی کردن طرح زوج و فرد مخالف است یا خیر گفت: ما با اقدامات محدودکننده مخالف نیستیم اما باید بدانیم که با زوج و فرد مشکل حل نمی‌شود و اگر آن را دائمی کنیم خانواده‌ها یک خودروی زوج و یک خودروی فرد می‌خرند که این خود نیز مشکلاتی در پی دارد.

وی تاکید کرد: اگر قرار باشد که مشکل آلودگی حل شود باید اقدامات دیگری انجام شود به مانند اینکه کیفیت خودروها و سوخت افزایش پیدا کند و همینطور برای خروج خودروهای فرسوده از کشور تلاش شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها