امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61410
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زابل، معصومه ابتکار ظهر امروز در جمع کارکنان محیط زیست زابل‌ اظهار داشت: بررسی مشکلات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زابل، معصومه ابتکار ظهر امروز در جمع کارکنان محیط زیست زابل‌ اظهار داشت: بررسی مشکلات محیط‌بانان، توجه به رفع مشکلات مالی کارکنان از جمله مهم‌ترین برنامه‌های ‌سازمان محیط زیست است.

رئیس سازمان محیط زیست کشور با بیان اینکه توجه به مشکلات کارکنان ‌سازمان در اولویت قرار دارد، گفت: در حال پیگیری هستیم که حقوق کارکنان محیط زیست افزایش پیدا کند.

این مسئول اذعان داشت: محیط‌بانان نیت خدمت و حل و فصل مشکلات مردم آمده‌اند پس باید زمینه رفاه و آرامش خودشان نیز فراهم باشد.

وی با بیان اینکه محیط زیست در جامعه نقش محوری دارد، افزود: در مقابل من به عنوان رئیس سازمان محیط زیست از کارکنان و محیط‌بانان انتظار دارم خدمتی مبتنی بر دانایی، اطلاعات و آگاهی درست داشته باشند و از تمام جوانب و قوانین و مقررات اطلاع داشته باشند.

ابتکار اضافه کرد: احیای تالاب هامون، مدیریت صحیح آب و پسماند در اولویت کار مسئولان مربوطه باشد، همکاران محیط زیست نیز با اعضای شورای شهر تشکل‌های زیست محیطی و اجتماعی همکاری کرده و با هم از تمام ظرفیت‌ها برای پیشبرد اهداف سازمان استفاده کنند.

وی در پایان گفت: صادقانه از تمام توان خود برای پیشبرد برنامه‌ها و اهداف محیط زیست کشور استفاده می‌کنیم.
انتهای پیام/75009/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها