امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۶:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61428
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 165
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در رشته سرامیک هنری که با موضوع آزاد برگزار می شود، مهدی حیدری، امید قجریان و رجحانه حسینی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در رشته سرامیک هنری که با موضوع آزاد برگزار می شود، مهدی حیدری، امید قجریان و رجحانه حسینی انتخاب و داوری آثار را بر عهده دارند.

انتخاب آثار رشته مجسمه سازی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر با موضوع «راه بی انتها» توسط مرتضی نعمت اللهی، الهام پوریامهر و ماریا کازرونی انجام می شود و داوری نهایی آثار این رشته را مرتضی نعمت اللهی، ماریا کازرونی و محمود محرومی انجام خواهند داد.

ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته های نقاشی، با موضوع انسان معاصر، خوشنویسی در سه گرایش نستعلیق، شکسته نستعلیق و نسخ و ثلث با موضوع آزاد نگارگری در سه گرایش نقاشی ایرانی با موضوع شعایر ایرانی-اسلامی و تذهیب و گل ومرغ با موضوع آزاد، مجسمه سازی با موضوع راه بی انتها و سرامیک هنری با موضوع آزاد در بخش ملی برگزار می شود.

بخش بین الملل ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی دررشته های کاریکاتور در دو گرایش کارتون با موضوع هنر و چهره با موضوع سیاستمداران مطرح جهان، عکاسی در گرایش مستند با موضوع امید و شادی های زندگی، پوستر با موضوع انرژی و تصویر سازی با موضوع خانواده برگزار می شود.

فیلم های مستند هنرهای تجسمی بخش دیگر ششمین جشنواره تجسمی فجر است و مستندسازان تا 11 دی ماه فرصت دارند آثار خود را ارسال کنند.

هنرمندان برای شرکت در بخش ملی  و بین الملل ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی می توانند تا هفتم دی ماه در سایت جشنواره به نشانی   www.ivafestival.irثبت نام کنند و آثارشان را ارسال کنند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها