امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۲۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61434
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 173
مهدی خداوردیان، تهیه کننده مجله علوم انسانی زاویه در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن بیان این خبر ...

مهدی خداوردیان، تهیه کننده مجله علوم انسانی زاویه در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن بیان این خبر گفت: در این برنامه که امشب چهارم دی‌ ماه روی آنتن می‌رود، قرار است توفیقات علم جدید و اینکه تا چه اندازه در حوزه علوم انسانی ورود کرده است و در نهایت آسیب‌هایی که از علوم جدید در حوزه علوم انسانی وارد شده توسط اساتید فن مورد بحث و چالش قرار بگیرد.

وی درباره مهمانان و سخنرانان شرکت کننده در این برنامه گفت: ‌نعمت‌الله فاضلی استاد جامعه شناسی و نویسنده کتاب‌های «مدرن، یا، امروزی شدن فرهنگ ایران»، «فرهنگ و دانشگاه»، «بازاندیشی در سیاست فرهنگی»، «مردم نگاری هنر»‌و ... و ابراهیم فیاض، پژوهشگر ایرانی حوزه جامعه‌شناسی و انسان‌شناسی و استادیار گروه انسان‌شناسی دانشگاه تهران و دکتری فرهنگ و ارتباطات از دانشگاه امام صادق(ع) مهمانان این برنامه هستند.

هفته گذشته مناظره «بازخوانی ایده وحدت حوزه و دانشگاه» به مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه با حضور حجت‌الاسلام احمد مبلغی رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی و محمود حکمت‌نیا معاون آموزش و پژوهش پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار شد.

به گزارش فارس، برنامه «زاویه» به تهیه‌کنندگی مهدی خداوردیان  و اجرای عزیزالله نجف‌پور  این چهارشنبه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها