امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۱۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61438
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلوه‌های حقیقت وجودی پیامبر(ص) در برنامه اشراق رادیو قرآن بررسی می‌شود. اگر قرآن کریم، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلوه‌های حقیقت وجودی پیامبر(ص) در برنامه اشراق رادیو قرآن بررسی می‌شود.

اگر قرآن کریم، کلام تشریعی حضرت حق است، پیامبر اکرم(ص) کلمه الله الاعظم و کلام تکوینی خدا است، اگر قرآن کتابی است با حقایق جاودانه و همیشگی، پیامبر اکرم(ص) نیز حقیقتی عینی و جاودانه است.

اگر قرآن لایه‌های معنایی، مصداقی عمیق و گسترده‌ای دارد که تلاش برای کشف آن حقایق باید استمرار داشته باشد، پیامبر اکرم(ص) نیز ذخیره‌ای تمام نشدنی و حقیقتی عینی و انسانی است که شناخت ابعاد مختلف شخصیت ایشان و دستیابی به عمق سیره، سلوک و سنت آن حضرت به جهاد و اجتهادی مستمر نیازمند است و در برنامه اشراق چهارشنبه 4 دی‌ ماه  جاری مصطفی عباسی‌مقدم به معرفی شخصیت نبی مکرم در قرآن کریم می‌پردازد.

بر اساس این گزارش، برنامه اشراق در دهه پایانی ماه صفر با رویکرد قرآنی و تاریخی به مناسبت اربعین حسینی، رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) به طور ویژه تقدیم شنوندگان رادیو قرآن می‌شود.

برنامه اشراق به همت گروه اندیشه و فرهنگ قرآنی رادیو قرآن هر‌ شب ساعت 21:05 به مدت 55 دقیقه برروی موج FM ردیف 100 مگاهرتز و موج AM ردیف 585 کیلوهرتز از رادیو قرآن پخش می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها