امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61443
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 109
«رسول نجفیان» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: باید توجه داشت که آثاری که در این جشنواره شرکت داده می شود از کیفیت بالای برخوردار ...

«رسول نجفیان» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: باید توجه داشت که آثاری که در این جشنواره شرکت داده می شود از کیفیت بالای برخوردار باشند زیرا این جشنواره برای تلویزیون بسیار مهم محسوب می شود. البته یکی از نکات مثبت جشنواره تلویزیونی جام این است که عده ای صاحب نظر بدون غرض ورزی به داوری آثار می پردازند.

نجفیان همچنین گفت: بهرحال باید در جایی برنامه های مختلف تلویزیون مورد ارزیابی قرار گیرد و توجه عده ای از مخاطبان را به سمت خود جلب کند. از طرفی بی شک می توان گفت برگزاری چنین جشنواره ای در بالا بردن کیفیت برنامه های تلویزیونی بسیار موثر است.

این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون خاطرنشان کرد: دست اندرکاران برگزاری جشنواره قطعا به کمال رسیده اند که علاوه بر فیلم و سریال برنامه های دیگری مانند ترکیبی ، گفتگو محور ، انیمیشن و مستند را هم مورد توجه قرار داده اند.

وی ادامه داد: همانطور که می دانید برنامه های گفتگو محور و ترکیبی حجم بالایی از مخاطب را دربر می گیرد بنابراین باید در این جشنواره نیز مورد توجه قرار می گرفت.

نجفیان گفت: پیشنهاد من برای برگزاری هرچه بهتر این جشنواره این است که در این جشنواره از افراد باتجربه  و کاردان استفاده شود تا تجربیات خود را از طریق نمایش برنامه هایشان به مخاطب منتقل شود.

وی خاطرنشان کرد: این جشنواره باید به گونه ای برگزار شود تا در هر دوره نسبت به دوره قبل بر داشته هایمان افزوده شود ضمن اینکه بتوان در سال های بعد حتی در سطح بین المللی هم آن را برگزار کرد زیرا هم‌وطنان زیادی در خارج از کشور برنامه های تلویزیونی ما را می بینند و باید آن ها را هم درنظر گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها