امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61444
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا قزوه مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری در نشست شب‌های شعر انقلاب که امروز 4 دی ماه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا قزوه مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری در نشست شب‌های شعر انقلاب که امروز 4 دی ماه در مرکز آفرینش‌های حوزه هنری برگزار شد، گفت: شاهرخ اورامی یکی از شاعران بزرگ و خوب کردستان و از عزیزان اهل سنت ما بود؛ به مناسبت اولین سالگرد درگذشت این شاعر بزرگداشتی در مراسم شب‌های شعر انقلاب در کردستان برگزار می‌شود.

وی افزود: همچنین برنامه شب‌های شعر انقلاب را در استان‌های  کردستان و سیستان و بلوچستان با هدف وحدت و همدلی شاعران انقلاب چه آنهایی که شیعه و چه شاعرانی که اهل تسنن هستند، در هفته وحدت برگزار می‌کنیم.

شایان ذکر است، شب‌های شعر انقلاب فردا پنجشنبه 5 دی ماه در استان خوزستان شهر اهواز افتتاح می‌شود و روز یکشنبه 15 دی ماه در استان فارس، شهر شیراز ادامه خواهد داشت و پس از آن نیز چهارشنبه 18 دی در استان کردستان شهر سنندج ، چهارشنبه 25 دی در استان سیستان و بلوچستان شهر زاهدان، چهارشنبه 2 بهمن در استان اصفهان شهر اصفهان برگزار می‌شود. 

همچنین اختتامیه شب‌های شعر انقلاب روز یکشنبه 6 بهمن برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها