امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61450
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام سعید مهدوی کنی، سوسن کشاورز، شکوه نوابی نژاد، محمود فرشیدی، اصغر احمدی و محسن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام سعید مهدوی کنی، سوسن کشاورز، شکوه نوابی نژاد، محمود فرشیدی، اصغر احمدی و محسن مومنی با حکم علی دارابی معاون سیما به عنوان اعضاء شورای راهبردی شبکه دو سیما معرفی شدند.

در حکم علی دارابی به اعضاء این شورا بررسی و انتخاب اولویت های با توجه به لزوم سوگیری محتوایی در سریال ها و تله فیلم ها بر اساس ماموریت های شبکه زندگی تاکید شد.
 
همچنین ارائه راهکارهای رسانه ای به منظور تحکیم و تقویت نهاد خانواده در جامعه و تلاش برای ارائه راه های پرداخت مستقیم و غیر مستقیم به پارادایم سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی در دستور کار این شورا قرار گرفت.
 
در بخشی دیگری از این حکم بر ارائه راهکارهای برنامه سازی در پرداختن به موضوعات اسلام، تشیع، ایران، ولایت فقیه، دفاع مقدس، تاریخ تمدن، غرور ملی و دینی، طبیعت، محیط زیست، قانون، نظم وانضباط، امید به آینده و شعار سال تاکید شده و اعضاء موظف شدند تا بازتعریفی از موسیقی کودک در شبکه دو سیما ارائه کنند.
 
معرفی روش های موثر در تبلیغ و ترویج رشد جمعیت و تحقق سیاست های جدید جمعیتی ، ارائه محورها و پیشنهادهای برنامه سازی برای مخاطبان 12 تا 18 سال از دیگر موکدات این حکم است. 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها