امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61453
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از میان سریالهای تولید شده در شبکه اول سیما با موضوع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تعداد 13 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از میان سریالهای تولید شده در شبکه اول سیما با موضوع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تعداد 13 سریال توانستند به مرحله داوری جشنواره جام جم راه یابند.

بر اساس این خبر در میان سریال های راه یافته به این مرحله می توان از سریال های «خوش غیرت»، «رقص پرواز»، «نیمه گمشده» و «فرار بزرگ» نام برد.

همچنین سریال های « نوشدارو»، «پایان نمایش»، «گلهای سردسیری»، «پدرخوانده»، «قفسی برای پرواز»، «چه کسی به سرهنگ شلیک کرد»، «آوزا مه»، «آتش و شبنم» و «بیدار باش» از دیگر تولیدات شبکه یک سیماست که در مرحله داوری بخش مجموعه های نمایشی سومین جشنواره جام جم حضور دارند.

گفتنی است مجموعا 31 اثر به مرحله داوری این بخش جشنواره راه یافته اند. در این بخش مجموعه های نمایشی که در فاصله زمانی اول فروردین 83 تا پایان شهریور 92 در شبکه های سیما پخش شده اند می توانند حضور داشته باشند.

بخش مجموعه های نمایشی جشنواره جام جم با موضوع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می شود. این بخش سال گذشته با موضوع طنز برگزار شده است. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها