امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61458
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزای فارس، بدون شک بانک‌ها یکی از موضوعاتی‌ست که می‌تواند در حمایت از تولید و کمک به گردش مالی بنگاه‌های تولیدی نقش به‌سزایی داشته باشد و ...

به گزارش خبرگزای فارس، بدون شک بانک‌ها یکی از موضوعاتی‌ست که می‌تواند در حمایت از تولید و کمک به گردش مالی بنگاه‌های تولیدی نقش به‌سزایی داشته باشد و از این رو در سال جهاد اقتصادی بررسی این نقش‌ها و عملکرد نظام بانکی می‌تواند به مدیران برای هدایت بهتر و بهبود استفاده از این  ظرفیت در توسعه کشور، کمک شایانی نماید.

برای همین منظور برنامه تلویزیونی ثریا در این هفته، به بررسی عملکرد نظام بانک‌های کشور می‌پردازد و در برنامه‌ای متفاوت و انتقادی قرار است به آسیب‌شناسی جدی و علمی درباره سیستم بانکی کشور، نقش بانک‌ها در حمایت از تولید، افزایش اشتغال، تورم و بدهکاران بانکی  و رابطه ضریب فزاینده پولی با بانک‌ها و ... بپردازد.

گفت‌وگو با اقتصاددانان درباره وضعیت فعلی بانک‌ها و نقش آنها، گزارش‌هایی از تولیدکنندگان در مورد تسهیلاتی که از بانک‌ها گرفته‌اند، گزارش‌هایی از مردم درباره میزان رضایت و نارضایتی‌شان از بانک‌ها و ... از جمله بخش‌های دیگر این برنامه خواهد بود.

همچنین سوال نظر سنجی این برنامه نیز این به شرح زیر است:

به نظر شما آیا بانک‌ها در پرداخت وام و تسهیلات به مردم و تولیدکنندگان عملکرد موفقی داشته اند؟ 1-بلی 2- خیر؛ که از هم اکنون می‌توان با ارسال گزینه مورد نظر به سامانه پیامکی این برنامه به شماره 300001435 در این نظرسنجی این هفته برنامه ثریا نیز شرکت کرد.

برنامه ثریا چهارشنبه شب‌ها از شبکه یک سیما ساعت 23:15 دقیقه به روی آنتن می رود و باز پخش آن نیز روزهای جمعه ساعت 20:10 دقیقه از شبکه آموزش به صورت خلاصه به روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها