امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61511
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گزارشی که روز، پنجشنبه مرکز سیاستهای مهاجرتی آمریکا منتشر کرده نشان می‌دهد حقوق انسانی عده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گزارشی که روز، پنجشنبه مرکز سیاستهای مهاجرتی آمریکا منتشر کرده نشان می‌دهد حقوق انسانی عده زیادی از مهاجران مکزیکی که از آمریکا تبعید شده‌اند در زندانهای آمریکا یا در مراکز رسیدگی به امور این مهاجرین توسط مقامات نقض شده است.

مصاحبه انجام شده با این مهاجران نشان می‌دهد افسران پلیس علاوه بر سوء استفاده‌های فیزیکی مانند کتک زدن، لگد زدن، هل دادن یا روی زمین کشاندن این مهاجران، با الفاظ رکیک به صورت کلامی نیز به آنها توهین کرده‌اند.

به گزارش صدای روسیه، 3 درصد از افراد مورد مصاحبه گفته‌اند که مقامات آمریکایی به آنها تجاوز جنسی کرده‌اند. همچنین 34 درصد از مصاحبه‌شوندگان گفته‌اند مقامات آمریکایی متعلقات آنها را گرفته و آنها را پس نداده‌اند.

یک مرد 35 ساله به نام خاویر گفته او تصمیم داشته که در نیویورک با دوستانش ملاقات کند اما یک پلیس گشت مرزی او را دستگیر کرده و به یک مرکز بررسی امور مهاجرین فرستاده است.

به گفته وی، افسران پلیس طی شب به وی و سایر زندانیان اجازه ندادند بخوابد و گفتند که باید راه بروند یا اتاق را تمیز کنند. افسران ساعت زندانی‌ها را از آنها گرفته بودند تا آنها متوجه زمان نشوند.

یکی از نویسندگان این گزارش که استاد دانشگاه آریزونا است گفته که این حقایق به صورت نظام‌مند اتفاق افتاده‌اند و تصادفی نبوده‌اند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها