امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۷:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61513
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مأموران مجری قانون در آمریکا از اجرای قوانین جدید کنترل اسلحه که قانونگذاران ایالتی این کشور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مأموران مجری قانون در آمریکا از اجرای قوانین جدید کنترل اسلحه که قانونگذاران ایالتی این کشور تصویب کرده‌اند، امتناع می‌کنند.

گزارشی از روزنامه آمریکایی نیویورک‌تایمز نشان می‌دهد تعداد این مجریان قانون به ویژه در ایالت کلرادو بالاست. در این ایالت تعداد زیادی از کلانترها آشکارا مخالفت خود را با قوانین جدید کنترل اسلحه، از جمله مفادی از این قانون که خواستار بازرسی سوابق خریداران اسلحه و ممنوعیت اسلحه‌های دارای خشابهای بیش از 15 گلوله شده، شده اعلام کرده‌اند. 55 نفر از 62 کلانتر انتخاب شده در این ایالت به یک شکایت نامه تنظیم شده در ماه مه پیوستند که قوانین جدید را فاقد وجاهت قانونی می‌دانست.

در حالی که کلرداو کانون مخالفت کلانترها با قوانین جدید اسلحه‌ای در آمریکا است کلانترهای سایر ایالت‌ها هم ظاهراً با این قوانین مخالف هستند. در نیویورک، دو کلانتر اعلام کرده‌اند قوانین جدید تصویب شده توسط آندرو کومو، فرماندار این ایالت را اجرا نخواهند کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها