امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۰۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61523
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 95
«جرج اسحاق»، از رهبران جبهه نجات ملی مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره اظهار داشت که مصر از آشفتگی ...

«جرج اسحاق»، از رهبران جبهه نجات ملی مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره اظهار داشت که مصر از آشفتگی سیاسی رنج می‌برد، آشفتگی که اخوان المسلمین از آن سوء استفاده کرده و با انجام عملیات‌های تروریستی اخیر در تلاش برای افزایش این آشفتگی است، این وضعیت جز با موفقیت همه پرسی قانون جدید مصر (در اواسط ماه آینده میلادی) پایان نمی‌یابد.

اسحاق گفت: نباید بعد از این اقدامات تروریستی که آخرین آن، انفجار اداره امنیت المنصورة بود، با جماعت اخوان المسلمین مصالحه کرد، زیرا اظهارات آنها وعدم اعلان برائت از این‌گونه حوادث، دلیل وجود ارتباط میان اخوان و وقایع تأسف باری است که مصر به خاطر خیانت این جماعت شاهد آن است.

اسحاق با تأکید بر ضرورت مقابله با کسانی که در پی ضربه زدن به مصر و ملت آن هستند، خواستار تشدید اقدامات امنیتی در روزهای آینده نزدیک به همه پرسی شد، چراکه اخوان المسلمین نمی‌خواهد، حکومت از طریق نقشه راه تکمیل گردد.

وی افزود: حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی جواب دندان شکنی به این جماعت خواهد داد و ملت مصر ثابت خواهند کرد که تسلیم ارعاب و وحشت نشده و سرانجام اراده‌اش پیروز خواهد شد.

سه‌شنبه جاری و تنها چند هفته مانده به همه پرسی قانون اساسی جدید، مصر شاهد حوادث خونینی بود که 14 کشته و بیش از 100 زخمی بر جای گذاشت.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها