امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61549
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، در راستای انجام تکالیف قانونی مندرج در بندهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، در راستای انجام تکالیف قانونی مندرج در بندهای (ب) و (ج) ماده 46 قانون برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران، با ارائه صورتحساب عملکرد بودجه سال 1391 کل کشور از طریق سناما ، سطح شفافیت مالی سیستم گزارش دهی دولت ارتقاء یافت.

این صورتحساب از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی تهیه و تنظیم و برای اولین بار از طریق سامانه نظارت آنی معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور «سناما» برای رئیس جمهوری ارسال شد.

این گزارش حاکی است، صورت‌حساب  فوق در راستای انجام تکالیف قانونی ماده 103 قانون محاسبات عمومی کشور، براساس ضوابط مقرر در قانون تفریغ بودجه سالهای پس از انقلاب اسلامی، مصوب مجلس شورای اسلامی و آیین نامه اجرایی آن، مطابق عناوین و تقسیمات مندرج در قانون بودجه سال 1391 کل کشور و اصلاحات بعدی آن در معاونت نظارت مالی و خزانه داری وزارت امور اقتصادی و دارایی تهیه و تنظیم شده و به صورت آزمایشی و موازی با رویکرد پیشین به مرحله اجرا درآمده است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها