امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61560
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس هفته گذشته دبیر انجمن خودروسازان ایران از بدهی 180 میلیارد تومانی گمرک از محل ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس هفته گذشته دبیر انجمن خودروسازان ایران از بدهی 180 میلیارد تومانی گمرک از محل خودروهای فرسوده گفته بود که این موضوع با واکنش مسئولان گمرک مواجه شد و این رقم این بدهی را رد کردند.

احمد نعمت بخش دبیر انجمن خودروسازان عنوان کرده بود شرکت‌های خودروسازی با هماهنگی ستاد حمل و نقل سوخت برای خروج خودروهای فرسوده و برگه اسقاط یک و نیم میلیون تومان کمتر از مشتریان دریافت می‌کردند و در راستای این بخشنامه مقرر شده بود خودروسازان با ارائه هر برگ اسقاط خودرو یک و نیم میلیون تومان هزینه های گمرکی خود را پرداخت کنند.

دبیر انجمن خودروسازان ایران مدعی شده بود هم اکنون ایران خودرو بالغ بر 180 میلیارد تومان از گمرک طلب دارد و برای دریافت این مبالغ رایزنی هایی را با وزارت صنعت، گمرک و ستاد حمل و نقل سوخت انجام داده اما هنوز به نتیجه ای دست پیدا نکرده‌ایم.

با این حال مستندات مسئولان موجود نشان می‌دهد کل بدهی گمرک به ایران خودرو 14 میلیارد و 998 میلیون و 500 هزار تومان است که اختلاف فاحشی با 180 میلیارد تومان دارد.

 تصویر بدهی واقعی گمرک به ایران خودرو به شرح زیر است: 
  انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها